intencje i ogłoszenia Włodzienin 03.10.2021 – 10.10.2021

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.10.2021

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

8:00 Do Bożej Op. za wstaw. M. Boskiej Różańcowej dziękując za otrzymane łaski, prosząc o dalsze Boże bł. i zdrowie dla osób z Róży p. Tracz, ich rodzin, ks. Proboszcza oraz za wszystkie ++ osoby z Róży.

11:15 Za + Adama Pierzchała (od rodz. ze Szczyrzyca). Po Mszy św. różaniec św.

15:00 Branice kościół Wniebowzięcia NMP: Dekanalne spotkanie inaugurujące kolejny rok przygotowania do Bierzmowania (obecność obowiązkowa – uczniowie klas VI, VII, VIII i I Ponadpodstawowych wraz z rodzicami).

Nabożeństwa różańcowe w październiku: 

w poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek o godz. 17:30, 

środę po Mszy św. porannej,

w sobotę o godz. 16:00, w niedzielę po Mszy św. z godz. 11:15

WTOREK – 05.10.2021 św. Faustyny Kowalskiej

17:30 Za ++ rodziców Piotra i Anastazję Lenartowicz, Michalinę Lenartowicz, męża Tadeusza, teściów, Daniela Szczur, Teresę Majewską, ++ z rodziny.

ŚRODA – 06.10.2021

7:15 W int. Parafian.

PIĄTEK – 08.10.2021

17:30 SZKOLNA Adoracja Najśw. Sakr. Za ++ rodziców Anastazję i Piotra Lenartowicz, Marie i Antoniego Góratowskich, dziadków obu stron oraz + ks. W. Kądziołkę, ks. R. Morawina.

SOBOTA – 09.10.2021

15:00 chrzest: Antonina Maria Kucza

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.10.2021 XXI Dzień Papieski

Kolekta specjalna na opał. Zbiórka do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia

8:00 Za + męża Eugeniusza Dudek i za ++ z rodziny.

11:15 Za ++ rodziców Annę i Otto Kucza, brata Grzegorza, męża Zdzisława Lesiak, teściów Mariannę i Szczepana Lesiak, swata Jana Zapotocznego, szwagra Jerzego i wszystkich ++ z rodziny.

16:00 Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II (dzieci z Przedszkola we Włodzieninie).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 03.10.2021 – 10.10.2021

  • Dzisiaj XXVII Niedziela Zwykła oraz dekanalne spotkanie dla uczniów klas VI, VII, VIII oraz I Ponadpodstawowej wraz z rodzicami, rozpoczynające kolejny rok przygotowania do sakramentu Bierzmowania odbędzie się w kościele Wniebowzięcia NMP w Branicach o godz. 15:00. Obecność obowiązkowa.
  • W przyszłą niedzielę odbędzie się XXI Dzień Papieski pod hasłem Nie lękajcie się! W imieniu przedszkolaków Publicznego Przedszkola we Włodzieninie ich rodziców oraz grona pedagogicznego, z Panią Dyrektor na czele zapraszam do kościoła we Włodzieninie na nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II połączone z występem dzieci. W tym dniu przed kościołem będą sprzedawane wypieki przed KGW z Włodzieninia. Chętne osoby, które chciałyby ofiarować swoje wypieki w Dniu Papieskim, proszone są o przyniesienie takich słodkości do salki parafialnej ZAPIECEK w sobotę 09 października o godz. 15:45.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • Przeżywamy październik, w którym chcemy w szczególny sposób gromadzić się w naszym kościele na modlitwie różańcowej. Różaniec święty odmawiany będzie w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 17:30, w środę po Mszy św. porannej, w sobotę o godz. 16:00, w niedzielę po Mszy św. z godz. 11:15. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa.
  • W piątek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu, modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia a także ustania pandemii, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Tracz. Następnie Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży szkolnej. 
  • W piątek po Mszy św. szkolnej spotkanie dla młodzieży w salce ZAPIECEK.
  • Zostały zakończone prace przy kaplicy pogrzebowe. Składam serdeczne Bóg zapłać za prace.
  • Zbliża się Tydzień Miłosierdzia, dlatego wzorem lat ubiegłych proszę o dary dla naszego Seminarium Duchownego w Opolu. (Dary proszę składać w garażu).
  • Dzisiaj kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za tydzień kolekta specjalna na opał. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych