intencje i ogłoszenia Włodzienin 05.03.2023 – 12.03.2023

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 05.03.2023

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

8:00 Do Bożej Op. z okazji kol. rocz. urodzin Jolanty i Mariusza Domańskich, prosząc o zdrowie i Boże w rodzinie oraz w int. ks. Prob.

11:15 Dziękczynna do Bożej Op. za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł., zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Stanisławy Zapotocznej z okazji kol. rocz. urodzin.

15:00 Nabożeństwo Gorzkich Żali

WTOREK – 07.03.2023

17:00 1) Do św. Michała Archanioła dziękując za łaski i pomoc otrzymane dzięki Jego wstawiennictwu, z pokorną prośbą o dalszą opiekę dla naszych rodzin, naszej parafii i ojczyzny. 2) Za + ojca Aleksandra Marek, dziadka Aleksandra Będkowskiego. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania.

ŚRODA – 08.03.2023 Dzień Kobiet

7:15 W int. Parafian.

PIĄTEK – 10.03.2023

16:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św. 

17:00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Msza św. SZKOLNA 1) Za + Małgorzatę Gawłowską w 1 rocz. śm. 2) Za ++ Annę i Stanisława Papuga, Emila i Marię Gawłowskich, ++ z rodziny obu stron. 3) Do Matki Bożej w int. kobiet naszej parafii (int. ofiarowana od KGW).

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 12.03.2023 

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

8:00 Za ++ rodziców Janinę i Stanisława Żłobickich, dziadków Annę i Leopolda Żłobickich, Stanisława i Stanisławę Zapotocznych, Michalinę i Franciszka Wojtuś, ++ braci i ++ z rodziny.

11:15 Za ++ rodziców Helenę i Michała Garskich, + brata Józefa, siostrzeńca Ludwika, szwagra Antoniego, + Andrzeja Żółtaszek, ++ z rodziny.

15:00 Nabożeństwo Gorzkich Żali

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 05.03.2023

  • Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu oraz Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami, tzw. Niedziela Ad gentes. Przeżywamy ją pod hasłem: „Wieczernik Szkołą Braterstwa”.
  • Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 15:00.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny w cenie 10zł.
  • We wtorek o godz. 17:00 Msza św. z udziałem kandydatów do bierzmowania, a następnie spotkanie w ZAPIECKU.
  • Z racji przypadającego w środę Dnia Kobiet, chcemy pamiętać w naszych modlitwach o kobietach i życzyć wszelkich potrzebnych łask i opieki Matki Bożej. Msza św. w intencji kobiet w piątek o godz. 17:00.
  • W piątek o godz. 16:30 Adoracja Najśw. Sakramentu, modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, pokoju na świecie; modlitwie różańcowej w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Gużdygodz. 17:00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży szkolnej. 
  • Składam serdeczne podziękowania Różom Różańcowym za zakupienie chodników.
  • Zapraszam rodziców dzieci pierwszokomunijnych na spotkanie katechezę wraz z dziećmi w piątek 17 marca po Mszy św. szkolnej.
  • Dzisiaj kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu, a przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc ofiarom wojny na Ukrainie. Za tydzień kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych. Do sprzątania kościoła serdecznie zapraszam: