intencje i ogłoszenia Włodzienin 10.09.2023 – 17.09.2023

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.09. 2023 

Kolekta specjalna na ogrzewanie naszego kościoła, a przed kościołem zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu

8:00 1) Za ++ rodziców Anielę i Stanisława Góratowskich, braci, Czesławę i Wiktora Ostrowskich oraz rodziców, ++ z pokrewieństwa. 2) Za + Mariusza Rączka w miesiąc po śm. 3) Za + Mariusza Rączka (int. od kolegów i koleżanek z pracy).

11:15 Dziękczynna do Bożej Op. za otrzymane łaski z prośbą o powrót do zdrowia.

WTOREK – 12.09.2023 Najświętszego Imienia Maryi

18:00 Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie w rodzinach Zakrzewski i Trela.

ŚRODA – 13.09.2023 św. Jana Chryzostoma

7:15 W int. Parafian

PIĄTEK –15.09.2023

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

18:00 SZKOLNA 1) Za ++ Emila, Marię, Małgorzatę, Jana i Eugenię Gawłowskich i za ++ z rodziny obu stron 2) Za + Ewelinę Herbut (int. od Górali) 3) Za ++ rodziców Herbut i Szkudlarek i wszystkich ++ z rodziny.

Nawiedzenie obrazu św. Józefa – nabożeństwo 

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.09. 2023 

Kolekta na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych

8:00 Dziękczynna za otrzymane łaski, prosząc o dalsze Boże bł., opiekę i zdrowie w rodzinach Tracz, Majcher i Zdrzałek, prosząc również o zdrowie dla mamy.

11:15 Za ++ rodziców Annę i Stanisława Stefaniszyn, brata Andrzeja oraz Anielę, Andrzeja, + Marka Zuba i wszystkich ++ z rodziny.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 10.09.2023

  • Dzisiaj XXIII Niedziela Zwykła. Składamy serdeczne podziękowania parafianom z Włodzienina Środka, członkom PRD za przygotowanie Pikniku z kościołem w dożynkowe popołudnie. Dziękujemy p. Kazimierzowi Klim za oprawę muzyczną. 
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny, a dla dzieci i młodzieży nowy numer miesięcznika Mały Gość Niedzielny.
  • We wtorek 12 września po Mszy św. w ZAPIECKU spotkanie z cyklu…kto pyta nie błądziDlaczego Bóg się objawia? W jaki sposób Bóg się objawił? W jaki sposób przekazywane jest Objawienie?… Dla chcących pogłębić swoją wiarę.
  • We wtorek o godz. 19:15 zapraszam na spotkanie PRD do ZAPIECKA.
  • W piątek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia a także pokoju na świecie, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża ks. Proboszcza O godz. 18:00 Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży oraz nabożeństwo do św. Józefa. W tym dniu przeżywać będziemy nawiedzenie obrazu bractwa św. Józefa. Następnie po Mszy św. obraz ten zostanie zabrany do domu p. Andrzeja. Zachęcam do wstąpienia w szeregi bractwa. 
  • W piątek po Mszy św. szkolnej w kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania klas VI, VII i VIII wraz z rodzicami.
  • Zostały zamontowane drzwi wejściowe na boczny chór od strony groty. 
  • Dzisiaj kolekta specjalna na ogrzewanie naszego kościoła. a przed kościołem zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD. Za tydzień kolekta na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.