intencje i ogłoszenia Włodzienin 11.04.2021 – 18.04.2021

II NIEDZIELA WIELKANOCNA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 11.04.2021 

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

8:00 Za ++ rodziców Cecylię i Stanisława Bacia w 18 rocz. śm., + siostrę Teresę w 5 rocz. śm. oraz ++ z rodzin.

11:15 Do Miłosierdzia Bożego za wstaw. Matki Bożej i św. Faustyny dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze w rodzinie Sozańskich i Kopczyńskich oraz o potrzebne łaski dla Ks. Proboszcza. Koronka do Miłosierdzia Bożego

WTOREK – 13.04.2021

18:00 1) Do Chrystusa Zmartwychwstałego z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą pomoc i opiekę Bożą w rodzinach Łazarz, Szymonek, Niżborski i Gwizdała. 2) Za + męża Edwarda Budzan w 8 rocz. śm. oraz + Krystynę Kubik w 2 rocz. śm.

Po Mszy św. katecheza dla dzieci komunijnych

ŚRODA – 14.04.2021

7:15 W int. Parafian 

PIĄTEK – 16.04.2021 Rocznica Urodzin em. papieża Benedykta XVI

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu

18:00 Za ++ Annę i Wincentego Pączko, męża Tadeusza, rodziców, + Marię Wawrzków, ++ z rodziny.

Po Mszy św. katecheza dla dzieci komunijnych

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 18.04.2021 

Kolekta na Caritas Diecezji Opolskiej

8:00 Za + ojca Kazimierza Głowiszyn, + chrzestną Stanisławę Rogalską, ++ dziadków Marie i Franciszka Głowiszyn, Rozalie i Michała Koleśnik oraz ks. W. Kądziołkę.

11:15 Za + ojca Zdzisława Lesiak, wujka Grzegorza, dziadków Annę i Otto Kucza, Marianne i Szczepana Lesiak oraz ++ z rodziny.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 11.04.2021 – 18.04.2021

  • Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. z godz. 11:15 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Pamiętamy o ogranicznej liczbie 22 uczestników w czasie Mszy św., przy czym pierwszeństwo uczestniczenia we Mszy św. mają osoby, które zamówiły Mszę św. w danym dniu. 
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • We wtorek i piątek po Mszy św. katecheza dla dzieci komunijnych oraz ich rodziców.
  • W piątek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu, modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia oraz ustania pandemii, modlitwie różańcowej w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Gwóźdź, a o godz. 18:00Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży szkolnej.
  • Zapraszam dzieci od klasy III do wstępowania w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza lub Wspólnoty Dzieci Maryi. 
  • Od dnia 1 kwietnia br. trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021, który realizowany jest co 10 lat. Spis jest obowiązkowy i wszystkie osoby zamieszkałe w kraju są zobowiązane do samodzielnego spisania się poprzez aplikację na stronie spis.gov.pl. W przypadku trudności można spisać się przez telefon dzwoniąc pod numer 22 279 99 99 lub w urzędzie miasta/gminy przy wsparciu pracownika merytorycznego.
  • Dziękuję za prace wykonane na cmentarzu. 
  •  Uroczystość Pierwszej Komunii św. w naszej parafii odbędzie się 2 maja w dwóch turach. O godz. 9:30 oraz godz. 11:15. Dlatego dodatkowa Msza św. 1 maja w sobotni wieczór o godz. 17:00.
  • W tym tygodniu odbyły się prace przy czyszczeniu kotki wokół naszego kościoła. Dalsze prace to imptegnacja kostki oraz zasypanie szczelin między kostkami piaskiem.
  • Dzisiaj kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD, sekcji ekonomicznej. Za tydzień kolekta na Caritas Diecezji Opolskiej. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.