intencje i ogłoszenia Włodzienin 11.12.2022 – 18.12.2022

III NIEDZIELA ADWENTU – 11.12.2022 Gaudete

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła. 

8:00 Za + Henryka Korzec (od Janiny Cięciwy).

11:15 Za + matkę Janinę Marek w 2 rocz.sm. 

WTOREK – 13.12.2022 św. Łucji

17:00 Roraty Za + Henryka Korzec (od siostry Marii z rodziną).

ŚRODA – 14.12.2022 św. Jana od Krzyża

7:15 Roraty W int. Parafian. 

PIĄTEK – 16.12.2022

16:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

17:00 Roraty Za ++ dziadków Katarzynę i Piotra Kozakiewicz, Marię i Leona Bołąchała oraz wszystkich ++ obu stron.

IV NIEDZIELA ADWANTU – 18.12.2022

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:00 Za + Annę Hanusiewicz 

11:00 Za + mamę Anielę Madera, ++ Jana, Kazimierza Tracz.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 11.12.2022

  • Dzisiaj III Niedziela Adwentu tzw. GAUDETE – radujcie się… czas oczekiwania i przygotowania na Święta Narodzenia Pańskiego. Zapraszam do wcześniejszego skorzystania z sakramentu pokuty. Okazja do spowiedzi św. przed Świętami Bożego Narodzenia 30 minut przed Mszą św. W zakrystii do nabycia opłatki wigilijne i ostatnie świeczki caritas.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny. 
  • W Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP odnowiła swoje przyrzeczenia cała LSO oraz Grupa Marianek. Składam gratulacje nowo przyjętej służbie liturgicznej, która zasiliła szeregi ministrantów i ministrantek naszej parafii przez złożenie przyrzeczeń. Kandydatom życzymy wytrwałości w rocznym przygotowaniu do służby przy ołtarzu. W imieniu Wspólnoty Parafialnej dziękuję rodzicom i dziadkom ministrantów, ministrantek, Marianek za troskę o stroje ministranckie, alby, peleryny, za przypominanie o służbie. Rodzicom z Wojnowic za przygotowanie poczęstunku. Zapraszam dziewczynki i chłopców do wstępowania w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza oraz do Grupy Marianek.
  • Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych na Msze św. roratnie we wtorek, środę i piątek.
  • W piątek o godz. 16:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, pokoju na świecie, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Gużdy. O godz. 17:00 Msza św. roratnia. 
  • W sobotę odwiedziny chorych i starszych parafian. Od godz. 9:15 Wojnowice, od godz. 10:45 Włodzienin.
  • Dzisiaj kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.