intencje i ogłoszenia Włodzienin 17.07.2022 – 24.07.2022

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.07.2022 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:00 Za + Adama Pierzchała w 1 rocz. śm. (od Urszuli Andrusiak z rodziną).

11:15 Za + męża Zdzisława Lesiak, ++ rodziców Annę i Otto Kutscha, brata Grzegorza, teściów Mariannę i Szczepana Lesiak, swata Jana Zapotocznego, Marię i Roberta, Urszulę, Agnieszkę, Gintra Kucza, Katarzynę i Franciszka Deponte i wszystkich ++ z rodziny.

PIĄTEK – 22.07.2022 Święto św. Marii Magdaleny

17:00 W int. Bogu wiadomej.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.07.2022 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

Zbiórka do puszki – na wsparcie misjonarzy z diec. opolskiej

8:00 Za + syna, ojca, dziadka Adama Pierzchała w 1 rocz. śm. Po Mszy św. błogosławieństwo pojazdów

11:15 1) Za + męża Zbigniewa Zapotocznego, ++ rodziców Rozalię i Stanisława Górnych, brata Michała, siostry Magdalenę, Kazimierę i szwagra Kazimierza Nizińskich. 2) Za ++ rodziców Klarę i Stanisława Zapotocznych. Po Mszy św. błogosławieństwo pojazdów.

WTOREK – 26.07.2022 Uroczystość św. Anny, Głównej Patronki Diecezji Opolskiej

18:00 Za ++ Antoniego, Klarę, Eliasza, Wiktorię Szewc, Juliana, Annę, Bronisława, Zofię, Walerię, Franciszka i wszystkich ++ z rodziny.

ŚRODA – 27.07.2022 św. Joachima, ojca NMP

7:15 W int. Parafian. 

PIĄTEK – 29.07.2022 św. Marty, Marii i Łazarza

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu 

18:00 Za + Stanisława Mazurek, jego rodziców, dziadków, + Kazimierę Marzec.

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.07.2022 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:00 Za + ojca Mieczysława Adamowicz, dziadków Karola i Józefę Zapotocznych, Tadeusza i Franciszkę Adamowicz, Helenę Skwarek, Karinę Zdrzałek, chrzestnych: Stanisławę Golas i Stanisława Zapotocznego oraz wszystkich ++ z rodziny.

11:15 Za + ojca Józefa Konopskiego w 1 rocz. śm., + mamę Aleksandrę.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 17.07.2022 – 24.07.2022

  • Dzisiaj XVI Niedziela Zwykła. Parafia w Lewicach przeżywa uroczystość odpustową ku czci św. Marii Magdaleny.
  • Składam serdeczne podziękowania pielgrzymom rowerowym i autokarowym na Jasną Górę. Pielgrzymi rowerowi dziękują za transport bagażu, a także za przywiezienie rowerów po pielgrzymce.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W piątek o godz. 16:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia a także pokoju dla Ukrainy, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża ks. Proboszcza. O godz. 17:00 Msza św. wakacyjna dla dzieci i młodzieży. 
  • W przyszłą niedzielę 24 lipca po Mszach św. poświęcenie pojazdów za wstawiennictwem św. Krzysztofa, patrona kierowców. Do puszek będzie można złożyć ofiarę dla misjonarzy (1gr za każdy przejechany kilometr).
  • Zapraszam do udziału w naszej kolejnej Parafialnej Pielgrzymce do M. B. z Nasiedla, która odbędzie się w niedzielę 28 sierpnia. W niedzielę 28 sierpnia Msze św. (Włodzienin 8:00, Wojnowice 9:30), a wyjście pielgrzymów z Włodzienina o godz. 11:00. Zgłoszenia udziału w pielgrzymce przyjmuję w zakrystii do 15 sierpnia (10zł wpisowe i data urodzenia przy zgłoszeniu).
  • W najbliższą sobotę od godz. 9:30 proszę o pracę porządkowe na cmentarzu roczny dyżur z Włodzienina – Dołu. Proszę wykosić trawę na całym cmentarzu, również między grobami; pozbierać śmieci. Za wykonane prace składam serdeczne Bóg zapłać.
  • Dzisiaj i za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.