intencje i ogłoszenia Włodzienin 20.11.2022 – 27.11.2022

NIEDZIELA– 20.11.2022 

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Kolekta na potrzeby naszej parafii. Zbiórka do puszek na remont katedry opolskiej

8:00 Za + Jana Wawrów (od swatowej Małgorzaty z rodziną).

11:15 Za + męża Franciszka Zapotocznego, ++ rodziców i rodzeństwo obu stron oraz ++ z rodziny, ++ rodziców Małgorzatę i Łukasza Wojtuś, Leokadię i Józefa Wojtuś oraz rodzeństwo z rodziny.

WTOREK – 22.11.2022 św. Cecylii

17:00 Za ++ rodzin Zakrzewski, Trela, Węgrzyn, Jedlecki.

ŚRODA – 23.11.2022

7:15 W int. Parafian. 

PIĄTEK – 25.11.2022

16:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

17:00 SZKOLNA 1) Za + Henryka Korzec (od Janiny Cięciwy). 2) Za ++ rodziców Roberta i Marię Kucza oraz wszystkich ++ z rodziny. 3) Za + Janusza Kotowicz w miesiąc po śm.

Spotkanie formacyjne dla Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Marianek.

I NIEDZIELA ADWANTU – 27.11.2022

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:00 Za + Henryka Korzec (od siostry Jadwigi z rodziną).

11:15 1) Za ++ Karola Bójnickiego, Nadzieję, Adama Pierzchała, Stefana, Jana, Piotra Prognij, Jadwigę i Michała Zapotocznych, brata Zbigniewa. 2) Za + Zofię Nowak w 20 rocz. śm., + ojca Stanisława, szwagra Andrzeja Dudek. 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 20.11.2022

  • Dzisiaj Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata, kończąca Rok Kościelny oraz Złoty Jubileusz naszej Diecezji. Po Mszy św. odmówimy Akt oddania się Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Za tydzień I Niedzielą Adwentu rozpoczniemy nowy Rok Kościelny. Po Mszach św. zostaną pobłogosławione wieńce, świece adwentowe, lampiony roratnie i opłatki wigilijne. 
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny a dla dzieci i młodzieży nowy numer miesięcznika Mały Gość Niedzielny.
  • We wtorek po Mszy św. odbyło się spotkanie z cyklu…kto pyta nie błądzi…W spotkaniu uczestniczyło 10 osób. 
  • W piątek o godz. 16:30 adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, pokoju na świecie, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Gwóźdź. O godz. 17:00 Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży. Po Mszy św. spotkanie formacyjne dla LSO i Marianek.
  • W czwartek 8 grudnia w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP w Wojnowicach odbędzie się uroczyste przyjęcie do służby liturgicznej kandydatów na ministrantów i ministrantki z Wojnowic i Włodzienina oraz odnowienie przyrzeczeń LSO. Zapraszam nowych kandydatów do LSO i Marianek.
  • Dziękuję dyżurowi z Włodzienina – Kolonii i Bogdanowic – Kolonii, za prace porządkowe na cmentarzu cmentarzu.
  • Zgodnie z wytycznymi naszego biskupa Ordynariusza, jeśli sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju nie ulegnie zmianie, odwiedziny duszpasterskie (po dwuletniej przerwie) odbędą się w tradycyjnej formie. 
  • Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii a przed kościołem zbiórka na remont katedry opolskiej. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 
  •  

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.