intencje i ogłoszenia Włodzienin 24.10.2021 – 31.10.2021

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA– 24.10.2021

Kolekta na misje

8:00 Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej Różańcowej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i pomoc dla Stanisława Łazarz.

11:15 1) Do Bożej Op. za wstaw. św. Antoniego Marii Klareta w int. Andrzeja Pierzchała z okazji kol. rocz. ur. dziękując za otrzymane łaski i prosząc o Boże bł. dla żony i dzieci. 2) Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej z okazji kol. rocz. ślubu Anny Kazimierza Kopczyńskich, dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. dla całej rodziny. 3) Do Bożej Op. prosząc o dary Ducha Świętego dla Oliwii Górnej z okazji 18 rocz. ur.

Nabożeństwa różańcowe w październiku: 

w poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek o godz. 17:30, 

środę po Mszy św. porannej,

w sobotę o godz. 16:00, w niedzielę po Mszy św. z godz. 11:15

WTOREK – 26.10.2021

17:30 Do Bożej Op. za wstaw. św. Jana Pawła II prosząc o zdrowie dla Helenki.

ŚRODA – 27.10.2021

7:15 W int. Parafian.

PIĄTEK – 29.10.2021

17:30 SZKOLNA Adoracja Najśw. Sakr. Za ++ Janinę i Józefa Wojtuś, Józefa i Katarzynę Tracz oraz ++ z rodziny. 

Po Mszy św. spotkanie formacyjne dla Liturgicznej Służby Ołtarza i Marianek.

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.10.2021

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:00 Za + Nadzieję Pierzchała w 8 rocz. śm., ojca Adama Pierzchała.

11:15 Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej Różańcowej prosząc o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski z ok. 40 rocz. urodzin Aleksandry. 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 24.10.2021 – 31.10.2021

 • Dzisiaj XXX Niedziela Zwykła. Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny przeżywany pod hasłem: „Spotkaliśmy Jezusa więc głosimy”.
 • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny a dla dzieci i młodzieży szkolnej nowy numer miesięcznika Małego Gościa Niedzielnego. 
 • Przeżywamy ostatni tydzień października, w którym chcemy w szczególny sposób gromadzić się w naszym kościele na modlitwie różańcowej. Różaniec święty odmawiany będzie w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 17:30, w środę po Mszy św. porannej, w sobotę o godz. 16:00, w niedzielę po Mszy św. z godz. 11:15. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa.
 • W piątek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu, modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia a także ustania pandemii, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Gwóźdź. Następnie Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży szkolnej. Po Mszy świętej spotkanie formacyjne dla Liturgicznej Służby Ołtarza i Marianek.
 • Składam serdeczne Bóg zapłać dyżurowi rocznemu na cmentarzu z Włodzienina Środka. W czwartek 28 października o godz. 10:00 sprzątanie cmentarza. Od 1 listopada dyżur na cmentarzu podejmuje Włodzienin Dół. Przypominam, że do obowiązków dyżuru należy w przeddzień wywozu nieczystości przygotowanie śmieci, posegregowanie oraz wyniesienie przed bramę cmentarną worków. Bardzo proszę o zgłoszenie się po klucz do bramy cmentarnej.
 • W zakrystii można zabrać kartki wypominkowe. Można również zamiawiać intencje mszalne na 2022 rok, w kancelarii czynnej we wtorek od godz. 16:30 do 17:15 lub po Mszy św. Proszę o przynoszenie na kartce treści intencji mszalnych.
 • Proszę o spotkanie parafian z Włodzienina Góry, a także Parafialnej Rady Duszpasterskiej we wtorek 26 października po Mszy św. w kościele. Temat spotkania: sprzątanie kościoła na Boże Narodzenie. 
 • Zachęcam dzieci młodsze i starsze wraz z rodzicami do wzięcia udziału w MARSZU ŚWIĘTYCH, który odbędzie się w Wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych tj. niedzielę – 31 października w naszym kościele. Początek godz. 11:15 przed grotą Matki Bożej.
 • Składam serdeczne Bóg zapłać grupie kobiet za prace jesienne przy krzyżu misyjnym oraz przy grocie oraz za wszystkie prace związane z podlewaniem, plewniem dbaniem o piękno tych miejsc przy naszym kościele.
 • Dziękuję bardzo za prace dekarskie na daszku toalety przykościelnej.
 • W Uroczystość Wszystkich Świętych Msze święte o godz. 8:00 oraz 12:00. Po Mszy św. z godz. 12:00 procesja na cmentarz z różańcem za ++ polecanych w wypominkach. W Wojnowicach o godz. 9:30 wraz z procesją na cmentarz. 
 • Dzisiaj kolekta na misje. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.