intencje i ogłoszenia Włodzienin 28.11.2021 – 05.12.2021

I NIEDZIELA ADWENTU – 28.11.2021

Kolekta na potrzeby naszej parafii. 

8:00 Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie dla Stanisława Sarota z okazji 65 rocz. ur.

11:15 Do M. Bożej Częstochowskiej za wstaw. Anioła Stróża dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie dla Agaty, Wiktorii, Magdaleny Nowak oraz o zdrowie i błogosławieństwo dla chrzestnych. 

WTOREK – 30.11.2021 Święto św. Andrzeja Ap.

17:00 Roraty Za + ks. Edmunda Podzielnego.

ŚRODA – 01.12.2021

7:15 Roraty W int. Parafian.

I PIĄTEK – 05.11.2021

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św., nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

18:00 Roraty Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej Uzdrowienia Chorych w int. chorych naszej parafii (int. of. od ks. Proboszcza). Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

I SOBOTA – 04.12.2021

7:30 Różaniec św. i okazja do spowiedzi św. 

8:00 Msza św. w int. czcicieli Matki Bożej. Po Mszy św. nabożeństwo I soboty miesiąca.

II NIEDZIELA ADWENTU – 05.12.2021

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

8:00 Do Bożej Op. za wstaw. św. Rity prosząc o zdrowie dla córki Anny.

11:15 Za + matkę Zofię w 19 rocz. śm., + ojca Stanisława oraz szwagra Andrzeja Dudek. 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 28.11.2021 – 05.12.2021

  • Dzisiaj I Niedziela Adwentu, czas oczekiwania i przygotowania na Święta Narodzenia Pańskiego. Po Mszach św. zostaną poświęcone wieńce, świece adwentowe, lampiony roratnie i opłatki wigilijne. Od wtorku można nabyć opłatki wigilijne i świece Caritas (małe – 5zł, duże – 12zł). 
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny z bezpłatnym dodatkiem – kalendarzem na 2022 rok oraz inne kalendarze w cenie 6 zł.
  • Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych na Msze św. roratnie. We wtorek na pierwsze spotkanie dzieci przynoszą serduszka z postanowieniami adwentowymi. Po każdych roratach będą losowane upominki, wrzuconych na pierwszym spotkaniu serduszek.
  • W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W piątek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia a także ustania pandemii, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Gwóźdź. O godz. 18:00 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i Roraty. Nie będzie zmiany tajemnic różańcowych. W pierwszą sobotę o godz. 7:30 modlitwa różańcowa oraz okazja do spowiedzi św. O godz. 8:00 Msza św. w int. czcicieli Matki Bożej oraz w int. wynagrodzenia za zniewagi i bluźnierstwa zadane Sercu Maryi. Po Mszy św. nabożeństwo I soboty miesiąca. 
  • Moi Drodzy w naszej parafii odbywają się wybory do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. dokonamy wyboru z listy kandydatów wypisanych na kartach do głosowania. O ważności głosu decyduje postawienie znaku „x” w kratce obok nazwiska przy jednym, dwóch lub trzech kandydatach. Postawienie znaku „x” przy więcej niż 3 kandydatach lub niepostawienie go w ogóle, powoduje nieważność głosu. Kartę po zagłosowaniu proszę o złożenie w wyznaczonym miejscu. Dziękuję za udział w wyborach. 
  • Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.