intencje i ogłoszenia Wojnowice 03.04.2022 – 10.04.2022

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 03.04.2022 

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

9:30 Za + męża Jana Zapotocznego, ++ rodziców Annę i Szczepana, ++ Michała i Jarosława, ++ z rodziny.

CZWARTEK – 07.04.2022

17:30 Adoracja Najśw. Sakr.

18:00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Msza św. SZKOLNA Za + babcię Annę, dziadka Jana Leszczyńskich oraz + ciocię Janinę Ogar.

PIĄTEK – 08.04.2022

17:30 Adoracja Najśw. Sakr.

18:00 WŁODZIENIN: Msza św.  

Po Mszy św. nabożeństwo Drogi Krzyżowej 

ulicami Włodzienina – od kościoła parafialnego do ruin kościoła św. Mikołaja. (proszę zabrać ze sobą świece).

SOBOTA – 09.04.2022

18:00 Za ++ dziadków Agnieszkę i Ludwika Domagała, za ++ rodziców Józefa i Weronikę, męża Witolda, i za wszystkich ++ z rodzin Kosztubajda i Domagała. Błogosławieństwo palm.

NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ– 10.04.2022

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

9:30 Za + męża Jana w 14 rocz. śm. Błogosławieństwo palm. Po Mszy św. Gorzkie Żale

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 03.04.2022 – 10.04.2022

Wojnowice

 • Dzisiaj V Niedziela Wielkiego Postu. W niedzielę po Mszy św. nabożeństwo Gorzkich Żali.
 • Modlimy się nieustannie o pokój dla Ukrainy. 
 • W tym tygodniu kancelaria nieczynna.
 • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny (cena 8).
 • W czwartek o godz. 17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz młodego pokolenia, okazja do spowiedzi śwO godz. 18:00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej, następnie Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży szkolnej, w tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. Kobylańskiej
 • Zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami Włodzienina 8 kwietnia (piątek). O godz. 18:00 Msza św. następnie wyruszymy w procesji od kościoła parafialnego i poprzez poszczególne stacje dojdziemy do ruin kościoła św. Mikołaja, gdzie zostanie zakończone nabożeństwo. Proszę na Drogę Krzyżową zabrać ze sobą świece. W tym dniu przed Mszą św., w przedsionku będzie można zakupić w cenie 8zł świecę – paschalik i okapnik. Do niesienia krzyża przy poszczególnych stacjach zapraszam: I – ks. Proboszcz, II – służba liturgiczna Włodzienin, III – służba liturgiczna Wojnowice, IV – PRD Włodzienin, V – mężczyźni, VI – PRD Wojnowice, VII – Róże Różańcowe, VIII – kobiety, IX i X – uczniowie VII klas, XI i XII – uczniowie VIII klas, XIII i XIV – Róże Różańcowe.
 • Zapraszam na pielgrzymki: autokarem 8 maja br. do Opola – katedry na Mszę św. oraz na pielgrzymkę rowerowo-autokarową na Jasną Górę w dniach 12-15 lipca.
 • Zapraszam na spotkanie synodalne do salki parafialnej członków PRD oraz parafian, w czwartek 07 kwietnia na godz. 19:15.
 • Rocznica I Komunii św. odbędzie się 8 maja. Msza św. o godz. 9:30. 
 • W sobotę odwiedziny chorych i starszych parafian: Wojnowice od godz. 9:00, Włodzienin od godz. 10:45.
 • Ogłoszenie Policji. Kupujesz lub sprzedajesz coś w internecie? Nigdy przez telefon nie podawaj rozmówcy swoich danych do logowania w banku czy aplikacji, swojej karty płatniczej, a tym bardziej hasła do konta lub kodu sms z banku. To oszustwo! Pamiętaj! Policja, Prokuratura jak i inne instytucje państwowe oraz samorządowe nigdy nie zażądają od Ciebie Twoich PIENIĘDZY. Odbierasz połącznie o ktoś żąda od Ciebie pieniędzy lub dostępy do konta!? Rozłącz się!
 • Dzisiaj kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za tydzień kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD p. Elżbietę L. oraz p. Stanisława B. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.