intencje i ogłoszenia Wojnowice 03.10.2021 – 10.10.2021

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.10.2021

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

9:30 Do Bożej Op. w int. syna Pawła z okazji 18 r. ur., prosząc o wszelkie potrzebne łaski i dary Ducha Świętego.

15:00 Branice kościół Wniebowzięcia NMP: Dekanalne spotkanie inaugurujące kolejny rok przygotowania do Bierzmowania (obecność obowiązkowa – uczniowie klas VI, VII, VIII i I Ponadpodstawowych wraz z rodzicami).

Nabożeństwa Różańcowe w październiku 

od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, w niedzielę po Mszy św.

PONIEDZIAŁEK – 04.10.2021 św. Franciszka z Asyżu

17:30 Do Miłosierdzia Bożego za przyczyną św. Franciszka z Asyżu, prosząc o pokój i dobro w rodzinach, zdrowie i Boże bł. dla żyjących członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich oraz za ++ członków. Nabożeństwo do św. Józefa.

CZWARTEK – 07.10.2021 NMP Różańcowej

17:30 SZKOLNA Adoracja Najśw. Sakr. Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej Różańcowej dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie dla całej rodziny.

SOBOTA – 09.10.2021

17:30 Okr 43

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.10.2021 XXI Dzień Papieski

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Zbiórka do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia

9:30 Do M. Bożej Różańcowej prosząc o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski w rodzinach dzieci i wnuków. 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 03.10.2021 – 10.10.2021

  • Dzisiaj XXVII Niedziela Zwykła oraz dekanalne spotkanie dla uczniów klas VI, VII, VIII oraz I Ponadpodstawowej wraz z rodzicami, rozpoczynające kolejny rok przygotowania do sakramentu Bierzmowania odbędzie się w kościele Wniebowzięcia NMP w Branicach o godz. 15:00. Obecność obowiązkowa.
  • W przyszłą niedzielę odbędzie się XXI Dzień Papieski pod hasłem Nie lękajcie się! W imieniu przedszkolaków Publicznego Przedszkola we Włodzieninie ich rodziców oraz grona pedagogicznego, z Panią Dyrektor na czele zapraszam do kościoła we Włodzieninie na nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II połączone z występem dzieci. W sobotę i niedzielę przed kościołem będą sprzedawane wypieki KGW z Wojnowic.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W poniedziałek Msza św. o godz. 18:00 ku czci św. Józefa, a następnie nabożeństwo.
  • W czwartek o godz. 17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz młodego pokolenia, a także ustania pandemiia następnie Msza św. szkolna, w tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. Rosy. 
  • Przeżywamy październik, w którym chcemy w szczególny sposób gromadzić się w naszym kościele na modlitwie różańcowej. Różaniec święty odmawiany będzie od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, w niedzielę po Mszy św. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa.
  • Zostały zakończone prace przy malowaniu ogrodzenia oraz podmurówki wokół kościoła. Składam serdeczne podziękowania osobom za wykonane końcowe prace.
  • Zbliża się Tydzień Miłosierdzia, dlatego wzorem lat ubiegłych proszę o dary dla naszego Seminarium Duchownego w Opolu. (Dary proszę składać w garażu).
  • Dzisiaj kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za tydzień kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam członków PRD, p. Elżbietę L. oraz p. Monikę K. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 
  • SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.