intencje i ogłoszenia Wojnowice 05.02.2023 – 12.02.2023

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.02.2023 

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

8:00 Za ++ rodziców Marię i Stanisława Tracz, brata Edwarda, Macieja i Annę Lenartowicz, Michała Bronisławę Eugenię Tracz oraz za wszystkich ++ z rodziny. Błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty.

9:30 W kolejną rocz. ur. Ewy i Adama dziękując Trójcy Świętej za przeżyte lata i prosząc o błogosławieństwo dla całej ich rodzin na dalsze lata życia (int. od rodziców). Błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty.

11:15 Za ++ Eugenię, Władysława, Michalinę, Wacława Sajeckich, Karolinę Piotra Marie Stanisława Didyłowskich, Alojzego Bielesz oraz + Zofię Lenartowicz. Błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty.

PONIEDZIAŁEK – 06.02.2023

17:00 Za + Elżbietę Dziaduch (od Janiny Bachleda). Nabożeństwo do św. Józefa.

WTOREK – 07.02.2023

17:00 1) Do św. Michała Archanioła dziękując za łaski i pomoc otrzymane dzięki Jego wstawiennictwu, z pokorną prośbą o dalszą opiekę dla naszych rodzin, naszej parafii i ojczyzny. 2) Za ++ rodziców Józefa i Aleksandrę Konopskich, dziadków obu stron, chrzestnych Marie Gawłowską, Zdzisława Wawrzków, Tomasza Konopskiego. 

ŚRODA – 08.02.2023

7:15 Za + męża Stanisława Zając, Józefa, Bronisławę, Stefanię, Jana, Juliana, Janinę, Stefanię Popardowskich, Narcyza, Józefa Zofię, ks. Adama Szupkę.

CZWARTEK – 09.02.2023

16:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św

17:00 SZKOLNA Do Bożej Op. prosząc o zdrowe i Boże bł. w rodzinie Tadeusza i Danuty Krupa oraz w int. ks. Prob.   Po Mszy św. spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania

PIĄTEK – 10.02.2023 św. Scholastyki

16:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

17:00 SZKOLNA Za + Janusza Kotowicz (od rodziny Czecil z Burgrabic). Po Mszy św. spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania

SOBOTA – 11.02.2023 NMP z Lourdes Światowy Dzień Chorego

17:00 1) Za ++ braci Józefa i Jana, bratową Wandę, męża Wilhelma, córkę Ewę, Julię i Gintra Kowol, Anielę i Tadeusza Majchrzak, Tadeusza Czarny. 1) Za + Danutę Szrama, jej ojca Anatola, ++ rodziców Petronelę i Tomasza Denes, dusze w cierpiące. Błogosławieństwo chorych

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.02.2023 

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

8:00 Dziękczynna do Bożej Op. za przeżyte lata, z prośbą o potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże w dalszym życiu Urszuli.

9:30 Za ++ Kazimierza i Tadeusza Olejnik w 7 rocz. śm., ++ rodziców i brata Franciszka.

11:15 Za + męża Zbigniewa Zapotocznego w 1 rocz. śm. 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 05.02.2023

  • Dzisiaj V Niedziela Zwykła. Po Mszach św. błogosławieństwo wody i chleba ku czci św. Agaty.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny w cenie 10zł oraz gazetek parafialnych. 
  • UWAGA!!! Przypominam, że od poniedziałku 9 stycznia 2023 roku trwa remont wnętrza naszego kościoła pw. św. Józefa Robotnika w Wojnowicach. Msze św. przeniesione są do kościoła Trójcy Świętej we Włodzieninie. Porządek Mszy św. nie ulega zmianie. Poniedziałek, czwartek, sobota i niedziela według dotychczasowych godzin. Na czas remontu zawieszone zostają dyżury tygodniowe – sprzątania – w kościele, będą one wznowione po remoncie. W czasie remontu pogrzeby będą odbywały się w kościele Trójcy Świętej we Włodzieninie następnie po Mszy św. trumna czy urna zostanie przewieziona na cmentarz parafialny w Wojnowicach.
  • W poniedziałek Msza św. o godz. 17:00 ku czci św. Józefa i nabożeństwo. 
  • W czwartek o godz. 16:30 Adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz młodego pokolenia, pokoju na świecie, w tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. Kobylańskiej. O godz. 17:00 Msza św. szkolna. Po Mszy św. spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania.
  • Parafialna Rada Duszpasterska i KGW z Włodzienina zaprasza na Zabawę taneczną 11 lutego do świetlicy we Włodzieninie. Szczegóły na plakatach i stronie parafialnej.
  • Dzisiaj kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za tydzień kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD, p. Elżbietę L. oraz p. Edytę L. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.