intencje i ogłoszenia Wojnowice 07.08.2022 – 14.08.2022

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.08.2022 

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

9:30 Do Bożej Op. z okazji kol. rocz. urodzin Romana Kopczyńskiego, dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie.

Chrzest: Lena Hanna Rusek

PONIEDZIAŁEK – 08.08.2022 św. Dominika

18:00 Do Bożej Op. za wstaw. Anioła Stróża w int. Blanki Kowalczykowskiej z okazji 2 rocz. urodzin. Nabożeństwo do św. Józefa

CZWARTEK – 11.08.2022 św. Klary

17:30 Adoracja Najśw. Sakr.

18:00 Za + ks. Henryka Prygiel

SOBOTA – 13.08.2022

18:00 Za ++ rodziców Józefa i Stanisławę, brata Jana Denes, ++ z rodziny oraz za + męża Wiktora Bengsz, Kazimierza Olejnik.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.08.2022 

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

9:30 Do Bożej Op. w 15 rocz. ślubu Agnieszki i Andrzeja, dziękując za otrzymane łaski, prosząc o zdrowie i Boże bł. w rodzinie Majcher i Babiniec.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 07.08.2022 – 14.08.2022

  • Dzisiaj XIX Niedziela Zwykła
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W poniedziałek Msza św. o godz. 18:00 ku czci św. Józefa, a następnie nabożeństwo. 
  • W czwartek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz młodego pokolenia, pokoju na świecie. W tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. Rosy. O godz. 18:00 Msza św. wakacyjna dla dzieci i młodzieży.
  • Zapraszam do udziału w naszej kolejnej Parafialnej Pielgrzymce do M. B. z Nasiedla, która odbędzie się w niedzielę 28 sierpnia. W niedzielę 28 sierpnia Msze św. (Włodzienin 8:00, Wojnowice 9:30), a wyjście pielgrzymów z Włodzienina o godz. 11:00. Zgłoszenia udziału w pielgrzymce przyjmuję w zakrystii do 15 sierpnia (10zł wpisowe i data urodzenia przy zgłoszeniu).
  • W dniach od 14 do 20 sierpnia odbędzie się 46 Piesza Pielgrzymka Opolska na Jasną Górę. Po ograniczeniach związanych z epidemią w ostatnich dwóch latach, w roku złotego jubileuszu diecezji opolskiej, zechciejmy jak najliczniej udać się do tronu Jasnogórskiej Pani, aby – w nawiązaniu do motta tegorocznej pielgrzymki – „jubileuszową wdzięczność i ufność nieść do Matki”. Wspólna modlitwa, śpiew i słuchanie Słowa Bożego podczas tych wyjątkowych rekolekcji w drodze, braterstwo i świadczona sobie na pielgrzymim szlaku pomoc oraz gościnność gospodarzy na trasie pielgrzymki może po raz kolejny umocnić naszą więź z Jezusem i Jego Matką, a także stanowić odpowiedź na nasze „posłanie w pokoju Chrystusa” do świata i ludzi ze świadectwem wiary i miłości do Kościoła.
  • Dzisiaj kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za tydzień kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD, p. Elżbietę L. oraz p. Dorotę W. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.