intencje i ogłoszenia Wojnowice 10.09.2023 – 17.09.2023

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.09. 2023 Dożynki Parafialne

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła, a przed kościołem zbiórka na Wydział Teologiczny w Opolu

9:30 Do Bożej Op. z podziękowaniem za tegoroczne zbiory.

PONIEDZIAŁEK – 11.09.2023

18:00 Za + ks. Bernarda Kotula. Nabożeństwo do św. Józefa.

CZWARTEK – 14.09.2023 Święto Podwyższenia Krzyża św.

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

18:00 SZKOLNA Do Bożej Op. w int. Lidii i Franciszka z okazji kol. rocznicy sakr. małżeństwa.

Nawiedzenie obrazu św. Józefa – nabożeństwo 

SOBOTA – 16.09.2023 św. Korneliusza i Cypriana

16:00 1) Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski w int. Sylwii i Jana Czarny z okazji 30 rocz. ślubu. 2) Do Bożej Op. prosząc o zdrowie, z podziękowaniem za otrzymane łaski dla Beaty i Jarosława Szubert z okazji 20 rocz. ślubu oraz o zdrowie i dary Ducha św. dla dzieci.

18:00 1) Za + męża Józefa w 5 rocz. śm., wnuka Grzegorza, Annę i Józefa Mirowskich ich rodziców Rozalię i Franciszka Polak, brata Michała. 2) Za + teściową Kazimierę Krechowiecką w 9 rocz. śm., + dziadka Lucjana Miśtę w 7 rocz. śm.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.09.2023

Kolekta na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych

9:30 Za + Marię Kopczyńską

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 10.09.2023

  • Dzisiaj XXIII Niedziela Zwykła i nasze podziękowanie za tegoroczne zbiory. 
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny, a dla dzieci i młodzieży nowy numer miesięcznika Mały Gość Niedzielny.
  • W poniedziałek Msza św. o godz. 18:00 ku czci św. Józefa. Po Mszy św. nabożeństwo do św. Józefa.
  • W poniedziałek o godz. 19:15 zapraszam na spotkanie PRD do ZAPIECKA we Włodzieninie.
  • We wtorek 12 września we Włodzieninie po Mszy św. w ZAPIECKU spotkanie z cyklu…kto pyta nie błądziDlaczego Bóg się objawia? W jaki sposób Bóg się objawił? W jaki sposób przekazywane jest Objawienie?… Dla chcących pogłębić swoją wiarę.
  • W czwartek o godz. 17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz młodego pokolenia, pokoju na świecie,okazja do spowiedzi śwO godz. 18:00 Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży, w tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. KrupyW tym dniu przeżywać będziemy nawiedzenie obrazu bractwa św. Józefa. Następnie po Mszy św. obraz ten zostanie zabrany do domu p. Tomasza. Zachęcam do wstąpienia w szeregi bractwa. 
  • W czwartek po Mszy św. szkolnej w kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania klas VI, VII i VIII wraz z rodzicami.
  • Od 1 września zmiana dyżuru na cmentarzu.
  • Dzisiaj kolekta specjalna na remont naszego kościoła, a przed kościołem zbiórka do puszki na Wydział Teologiczny w Opolu. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD, p. Elżbietę L. oraz p. Andrzeja B. Za tydzień kolekta na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.