intencje i ogłoszenia Wojnowice 10.10.2021 – 17.10.2021

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.10.2021 XXI Dzień Papieski

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Zbiórka do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia

9:30 Do M. Bożej Różańcowej prosząc o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski w rodzinach dzieci i wnuków. 

Nabożeństwa Różańcowe w październiku 

od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, w niedzielę po Mszy św.

PONIEDZIAŁEK – 11.10.2021

18:00 Za ++ rodziców Stanisławę i Szczepana, Helenę i Michała, męża Jana, braci Kazimierza, Piotra, Józefa, siostrę Teresę, szwagrów Zygmunta, Bronisława, bratową Krystynę, swatów Janinę, Bronisława, Mieczysława, Weronikę, Jana Kamińskich, Jadwigę i Mieczysława, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące. Nabożeństwo do św. Józefa.

CZWARTEK – 14.10.2021

17:30 SZKOLNA: Adoracja Najśw. Sakr., Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej Różańcowej dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze dla osób z Róży p. Kobylańskiej, ich rodzin oraz za wszystkie osoby ++ z Róży.

SOBOTA – 16.10.2021 Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej

17:30 1) Za + Mieczysława Trzebuniak w 30 dzień po śm. 2) Za + mamę Annę w 30 dzień po śm.

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.10.2021

Kolekta na potrzeby naszej parafii

9:30 Za + ojca Stanisława, stryjka Michała, ciocię Danutę, Helenę i Annę, wujków Józefa i Antoniego, dziadków Jana, Marię, Franciszka i Marię oraz za wszystkich ++ z rodziny. 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 10.10.2021 – 17.10.2021

  • Dzisiaj XXVIII Niedziela Zwykła przeżywana jako XXI Dzień Papieski pod hasłem Nie lękajcie się! W tym dniu przed kościołem będą sprzedawane wypieki przed KGW z Wojnowic. Na godz. 16:00 w imieniu przedszkolaków Publicznego Przedszkola we Włodzieninie ich rodziców oraz grona pedagogicznego, z Panią Dyrektor na czele zapraszam do kościoła we Włodzieninie na nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II połączone z występem dzieci. Po Nabożeństwie będzie można złożyć datek na rzecz Publicznego Przedszkola we Włodzieninie. 
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • Przeżywamy październik, w którym chcemy w szczególny sposób gromadzić się w naszym kościele na modlitwie różańcowej. Różaniec święty odmawiany będzie od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, w niedzielę po Mszy św. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa.
  • W poniedziałek Msza św. o godz. 18:00 ku czci św. Józefa, a następnie nabożeństwo.
  • We wtorek we Włodzieninie po Mszy św. spotkanie z cyklu… kto pyta nie błądzi… Całun Turyński. Niemy świadek… dla chcących pogłębić swoją wiarę. Salka parafialna ZAPIECEK.
  • W czwartek o godz. 17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz młodego pokolenia, a także ustania pandemiia następnie Msza św. szkolna, w tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. Krupy. 
  • Na wspólne odmawianie różańca św. zapraszam dzieci i młodzież szkolną (kandydaci do bierzmowania) w poniedziałek i czwartek na godz. 17:30.
  • Zbliża się Tydzień Miłosierdzia, dlatego wzorem lat ubiegłych proszę o dary dla naszego Seminarium Duchownego w Opolu. (Dary proszę składać w garażu).
  • Dzisiaj kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam członków PRD, p. Elżbietę L. oraz p. Monikę K. Przed kościołem zbiórka do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia, wspomagającą młodzież z ubogich rodzin. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.