intencje i ogłoszenia Wojnowice 14.11.2021 – 21.11.2021

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.11.2021

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi prześladowanemu. 

9:30 Za ++ rodziców Reginę i Wawrzyńca Rzadkowskich, + teściów Stanisławę i Jana, dziadków obu stron, brata Jerzego, bratanka Romana i bratową Zofię, swatów i pokrewieństwo z rodziny Rusek i dusze w czyśćcu.

PONIEDZIAŁEK – 15.11.2021

17:00 Za ++ rodziców Agnieszkę i Juliana Onyszkiewicz, ++ dziadków i ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące. Nabożeństwo do św. Józefa.

CZWARTEK – 18.11.2021 bł. Karoliny Kazkówny

16:30 Adoracja Najśw. Sakr.

17:00 SZKOLNA Do Bożej Op. za wstaw. Anioła Stróża w int. dzieci i wnuków z rodzin Leosz i Hanusiewicz.

SOBOTA – 20.11.2021 św. Rafała Kalinowskiego

17:00 1) Dziękczynna za otrzymane łaski w 15 rocz. ślubu Joanny i Marka Zapotocznych, prosząc o Boże bł. i zdrowie na dalsze lata życia dla nich i całej rodziny. 2) Do Anioła Stróża w int. rocznego dziecka Antoniego Hanusiewicz oraz w int. rodziców, rodzeństwa, chrzestnych i całej rodziny.

NIEDZIELA – 21.11.2021 

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 

Kolekta na potrzeby naszej parafii. Zbiórka do puszek na pomoc migrantom.

9:30 Za + mamę Stanisławę Denes w 20 rocz. śm., + Józefa i Jana Denes, ++ z rodziny, + męża Wiktora Bengsz, Kazimierza Olejnik.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 14.11.2021 – 21.11.2021

  • Dzisiaj XXXIII Niedziela Zwykła obchodzona jako V Światowy Dzień UbogichParafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Bliszczycach przeżywa swoją uroczystość odpustową.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W poniedziałek Msza św. o godz. 17:00 ku czci św. Józefa, a następnie nabożeństwo.
  • Nawiedzając z modlitwą kościół lub kaplicę w uroczystość Wszystkich Świętych oraz w Dniu Zadusznym, możemy pod zwykłymi warunkami uzyskać odpust zupełny, czyli całkowite darowanie kar dla dusz w czyśćcu cierpiących. Na mocy Dekretu Penitencjarii Apostolskiej odpust zupełny za zmarłych, rozszerzony jest na cały listopad. 
  • We wtorek po Mszy św. ostatnie spotkanie z cyklu… kto pyta nie błądzi… Po co nam odpusty, skoro mamy sakrament pokuty? Spotkanie odbędzie się w ZAPIECKU we Włodzieninie.
  • Następne odwiedziny starszych i chorych parafian odbędą się 18 grudnia.
  • W czwartek o godz. 16:30 Adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz młodego pokolenia, a także ustania pandemiimodlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Kobylańskiej.  Następnie Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży szkolnej.
  • Moi Drodzy przed nami wybory do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. W niedzielę 21 listopada zostanie ogłoszona lista kandydatów do PRD, z której w niedzielę 28 listopada dokonamy wyboru. Zachęcam wszystkich do zainteresowania się tym wydarzeniem i do uczestnictwa w wyborach w poczuciu odpowiedzialności za naszą Wspólnotę Parafialną…
  • Dzisiaj kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD, p. Elżbietę L. oraz p. Wiesława B. Przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi prześladowanemu. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii, a przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc migrantom. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.