intencje i ogłoszenia Wojnowice 18.06.2023 – 25.06.2023

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.06.2023 

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu

9:30 Do Bożej Op. w int. Radosława z ok. kol. rocz. urodzin, w int. Antoniego i Emilii oraz całej rodziny, ks. Prob. dziękując za otrzymane łaski prosząc o dalsze Boże bł. i zdrowie

PONIEDZIAŁEK – 19.06.2023

18:00 Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie w pewnej int. rodziny Małgorzaty i Huberta. Nabożeństwo do św. Józefa.

CZWARTEK – 22.06.2023

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

18:00 Msza św. SZKOLNA: Za ++ rodziców Annę i Piotra, braci, teściów Marię i Edwarda, siostrę Zofię Kolanko, ++ dziadków obu stron.

PIĄTEK – 23.06.2023 Zakończenie Roku Szkolno-Katechetycznego

8:30 WŁODZIENIN Msza św.: W int. dzieci, rodziców, nauczycieli dziękując za otrzymane łaski w czasie roku szkolno-katechetycznego, z prośbą o Boże bł. na czas wakacji.

SOBOTA – 24.06.2023 Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

18:00 Dziękczynna do Bożej Op. w int. męża Tomasza z okazji 50 rocz. ur., z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i zdrowie, opiekę M. Bożej na dalsze lata i błogosławieństwo dla całej rodziny.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.06.2023 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

9:30 Za + ojca Jana Zapotocznego, ++ z rodziny.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18.06.2023

  • Dzisiaj XI Niedziela Zwykła. W naszej parafii gościmy prefekta naszego Seminarium ks. Daniela Nowaka, który głosić będzie słowo Boże. Ofiary, które złożymy przeznaczone będą na Seminarium Duchowne.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny, a dla dzieci i młodzieży nowy numer miesięcznika Mały Gość Niedzielny.
  • Składam serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom procesji wokół kościoła w ramach dawnej Oktawy Bożego Ciała. Rodzicom i dzieciom sypiącym kwiaty, mężczyzną niosącym baldachim.
  • czwartek o godz. 18:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia a także pokoju na świecie, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Krupy. O godz. 19:00 Msza św. 
  • W piątek zakończenie roku szkolno-ketechetycznego. O godz. 8:00 okazja do spowiedzi św., a następnie o godz. 8:30 Msza św. we Włodzieninie dla uczniów, rodziców, nauczycieli.
  • IX Parafialna Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę odbędzie się w dniach 11-14 lipca 2023r., zapisy w kancelarii lub zakrystii (koszt pielgrzymki wraz z powrotem autokarem: 220zł) lub w przypadku osobistego powrotu 150zł. Lista zamknięta. Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy w dniu 14 lipca 2023r. (piątek) zapisy w zakrystii do 03 lipca (koszt 80zł).
  • GRUPA DOŻYNKI 2023 (10 WRZEŚNIA) GASIUL BOŻENA, GASIUL BOLESŁAWA, KLESZCZYŃSKA AGNIESZKA, RYFIAK AGNIESZKA, ŚWIERC JADWIGA, SMOŁKA JUSTYNA, KOSTECKA MARIA, KOSTECKA MONIKA, WACŁAWCZYK KARINA, DENES WIOLETTA, LESZCZYŃSKA EDYTA, KOWALCZYKOWSKA ŁUCJA, KOZAKIEWICZ GRAŻYNA, KARGUL MARIA, KLESZCZYŃSKA WIOLETTA, JAKUBCZYK SYLWIA. 
  • W poniedziałek 19 czerwca o godz. 19:15 spotkanie PRD w ZAPIECKU.
  • Dzisiaj kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych. Do sprzątania kościoła serdecznie zapraszam: