intencje i ogłoszenia Wojnowice 19.09.2021 – 26.09.2021

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.09.2021 

Kolekta na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków

9:30 1) Do Bożej Op. prosząc o zdrowie i w podziękowaniu za otrzymane łaski dla Beaty i Jarosława Szubert z okazji 18 rocz. ślubu oraz o zdrowie dla dzieci. 2) Do Bożej Op. za wstaw. Anioła Stróża w int. rocznego dziecka Karola, jego rodziców, chrzestnych oraz całej rodziny.

PONIEDZIAŁEK – 20.09.2021 św. Andrzeja Kim Teagon, Pawła Chong Hasang

18:00 Za + Marię Kopczyńską w 11 rocz. śm. Nabożeństwo do św. Józefa.

Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania (kl. VI, VII, VIII 

i I Ponadpodstawowa) wraz z rodzicami w kościele.

CZWARTEK – 23.09.2021 św. o. Pio

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu

18:00 SZKOLNA Za ++ Eugeniusza Kudzia w 3 rocz. śm., + Damiana Cytera w 5 rocz. śm., Zygmunta  Cytera w 7 rocz. śm., Stanisława Dudek w 18 rocz. śm. (int. od Moniki Cytery).

SOBOTA – 25.09.2021

18:00 Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i wszelkie potrzebne łaski dla Magdaleny i Wojciecha z okazji 1 rocz. ślubu.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.09.2021

Kolekta na potrzeby naszej parafii

9:30 Dziękczynna do Bożej Op. w kolejną rocz. ślubu Lidii i Franciszka Kopczyńskich.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 19.09.2021 – 26.09.2021

  • Dzisiaj XXV Niedziela Zwykła oraz nasze dziękczynienie za dar nowych błogosławionych Prymasa Tysiąclecia Stefana Wyszyńskiego oraz Elżbiety Róży Czackiej. Parafia Włodzienin obchodzi jubileusz 40-lecia Parafialnej Orkiestry Dętej. Życzymy wszystkim byłym i obecnym członkom Orkiestry wielu łask Bożych oraz opieki Matki Najświętszej.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W poniedziałek Msza św. o godz. 18:00 ku czci św. Józefa, a następnie nabożeństwo.
  • Przygotowanie do Bierzmowania w roku szkolnym 2021/2022: pierwszy rok – klasa VI; drugi rok – klasa VII; trzeci rok – klasy VIII i I Ponadpodstawowa. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w poniedziałek 20 września po Mszy św. Dekanalne spotkanie dla uczniów klas VI, VII, VIII oraz I Ponadpodstawowej wraz z rodzicami, rozpoczynające kolejny rok przygotowania do sakramentu Bierzmowania odbędzie się w niedzielę 03 października w kościele Wniebowzięcia NMP w Branicach o godz. 15:00. Obecność obowiązkowa.
  • W czwartek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, modlitwie różańcowej w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Kobylańskiej. O godz. 18:00 Msza szkolna dla dzieci i młodzieży. W czasie tegorocznych Mszy św. szkolnych zachęcam do uczestniczenia w akcji „Czytamy Pismo św. z misiem”.
  • Dzisiaj kolekta na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.