intencje i ogłoszenia Wojnowice 08.05.2022 – 15.05.2022

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA –08.05.2022 Rocznica Komunii św.

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Zbiórka do puszek na remont katedry opolskiej

9:30 Do Bożej Op. w int. dzieci, które przeżywają pierwszą rocznice Komunii św. rodziców, rodzeństwa. Nabożeństwo majowe.

12:00 Wyjazd do Opola – z parkingu dolnego przy plebanii.

14:30 Opole: Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem bp Andrzeja Czai w Katedrze Opolskiej z okazji Jubileuszu 50-lecia Diecezji.

PONIEDZIAŁEK – 09.05.2022 Uroczystość św. Stanisława, Patrona Polski

18:00 Nabożeństwo majowe i Msza św. Dziękczynna w kol. rocz. urodzin, prosząc o Boże bł., zdrowie i opiekę na dalsze lata życia dla Anny.

Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania klas VIII

i I Ponadpodstawowej.

CZWARTEK – 12.05.2022

17:30 Adoracja Najśw. Sakr.

18:00 Nabożeństwo majowe i Msza św. SZKOLNA Do Bożej Op. w int. Magdaleny Kopczyńskiej z okazji 15 rocz. urodzin, prosząc o Boże bł., zdrowie i dary Ducha św.

19:30 Włodzienin – salka parafialna: Dekanalne spotkanie synodalne 

PIĄTEK – 13.05.2022  NMP z Fatimy       XXVI Rocznica Powodzi

17:00 Procesja do mostu (ul. Okrężna) i Msza św. dziękczynno-błagalna w 26 rocz. powodzi w int. Parafian. 

19:00 Włodzienin

SOBOTA – 14.05.2022 Święto św. Macieja Ap

18:00 Nabożeństwo majowe i Msza św. Górna 24

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15.05.2022 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

9:30 1) Do Bożej Op. za wstaw. Anioła Stróża w int. rocznych dzieci Hanny i Agaty, prosząc o wszelkie potrzebne łaski. 2) Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski i prosząc o dalsze Boże bł. i zdrowie w rodzinie Joanny i Marka Zapotocznych. Nabożeństwo majowe.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 08.05.2022 – 15.05.2022

  • Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocna, Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy przeżywanie Tygodnia Modlitw o Powołania do Służby w Kościele. O godz. 12:00 wyruszymy do Katedry Opolskiej na Mszę św. o godz. 14:30 z okazji Jubileuszu 50-lecia Diecezji, Msza św. w Wojnowicach o godz. 9:30, nie będzie Mszy św. o godz. 11:15. Wyjazd z parkingu we Włodzieninie. Zbiórka o godz. 11:50.
  • Składam serdeczne podziękowania wszystkim za zaangażowanie w przygotowanie Odpustu Parafialnego. Dyżurowi odpustowemu, KGW, Rodzicom młodzieży klasa VIII i I Ponadpodstawowej, Mężczyznom niosącym baldachim, LSO, Pannie Organistce, Parafialnej Orkiestrze Dętej z Włodzienina.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny (cena 8).
  • Zapraszam na nabożeństwa majowe.
  • W najbliższy poniedziałek po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania klas VIII i I Ponadpodstawowa, następnie w salce parafialnej we Włodzieninie spotkanie członków PRD na godz. 19:30.
  • W czwartek godz. 17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu, modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, pokoju dla Ukrainy; w tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. Ostrowskiej. godz. 18:00 Nabożeństwo majowe i Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży szkolnej. 
  • Zapraszam na dekanalne spotkanie synodalne do salki parafialnej w czwartek 12 maja na godz. 19:30. 
  • W piątek będziemy przeżywać XXVI rocznicę powodzi. O godz. 17:00 Msza św. dziękczynno-błagalna w rocznicę powodzi. Po Mszy św. procesja do mostu (na ulicy Okrężnej).
  • Za tydzień w poniedziałek 16 maja po Mszy św. spotkanie dla rodziców dzieci, które w 2023 przystąpią do I Komunii św. 
  • Dzisiaj kolekta specjalna na remont naszego kościoła, a przed kościołem zbiórka do puszek na remont katedry opolskiej. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD, p. Elżbietę L. oraz p. Edytę L. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.