intencje i ogłoszenia Włodzienin 10.07.2022 – 17.07.2022

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.07.2022 

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

8:00 Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej z ok. 30 rocz. ur. Sylwii Zdrzałek dziękując za otrzymane łaski, prosząc o dalsze Boże bł. i zdrowie dla niej i całej rodziny.

11:15 Za + męża ojca i dziadka Stanisława Borkowskiego w 4 rocz. śm.

WTOREK – 12.07.2022 św. Brunona z Kwerfurtu

8:00 WOJNOWICE Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki rowerowo-autokarowej na Jasną Górę. Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej Częstochowskiej w int. pielgrzymów.

PIĄTEK – 15.07.2022

6:00 wyjazd autokarem do Częstochowy – parking przy plebanii

19:00 Adoracja Najśw. Sakramentu 

19:30 Za ++ Stanisława, Anastazję, Honoratę Zapotocznych, Marię i Piotra Didyłowskich, Stanisława Mazurek i za ++ z rodziny.

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.07.2022 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:00 Za + Adama Pierzchała w 1 rocz. śm. (od Urszuli Andrusiak z rodziną).

11:15 Za + męża Zdzisława Lesiak, ++ rodziców Annę i Otto Kutscha, brata Jana Zapotocznego, Marię i Roberta, Urszulę, Agnieszkę, Gintra Kucza, Katarzynę i Franciszka Deponte i wszystkich ++ z rodziny.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 10.07.2022 – 17.07.2022

  • Dzisiaj XV Niedziela Zwykła. Po Mszy św. pielgrzymi proszeni są o odebranie chusty pielgrzymkowej.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny, z kolejną częścią Pisma św. w formacie mp3 na płycie CD.
  • We wtorek i środę Mszy św. nie będzie.
  • W poniedziałek 11 lipca od godz. 18:30 do godz. 19:00 pielgrzymi jadący rowerami mogą złożyć bagaż, będzie podstawiony bus przy plebanii. We wtorek 12 lipca o godz. 8:00 w Wojnowicach Msza św. dla pielgrzymów rowerowych i autokarowych. Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy w dniu 15 lipca (piątek) wyruszy o godz. 5:45 z Wojnowic przystanek autobusowy, z Włodzienina o godz. 6:00 parking przy plebanii. Następnie o godz. 9:00 Droga Krzyżowa na Jasnogórskich Wałach, o godz. 11:00 Msza św. przy Cudownym Obrazie.
  • W piątek o godz. 19:00 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia a także pokoju dla Ukrainy, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Tracz. O godz. 19:30 Msza św. wakacyjna dla dzieci i młodzieży. 
  • W niedzielę 24 lipca po Mszach św. poświęcenie pojazdów za wstawiennictwem św. Krzysztofa, patrona kierowców. Do puszek będzie można złożyć ofiarę dla misjonarzy (1gr za każdy przejechany kilometr).
  • Dzisiaj kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjlanej zapraszam osoby z PRD. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.