intencje i ogłoszenia Włodzienin 19.11.2023 – 26.11.2023

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.11. 2023

Kolekta na potrzeby naszej parafii. Zbiórka do puszek na remont katedry opolskiej

8:00 Włodzienin Za ++ siostry Małgorzatę i Mariolę, ++ rodziców Bolesława i Apolinarę Lenartowicz.

9:30 Wojnowice Za + mamę Stanisławę Denes, Józefa i brata Denes, + męża Wiktora Bengsz i wszystkich ++ z rodziny i + Kazimierza Olejnik.

11:15 Włodzienin Za + męża Franciszka Zapotocznego, ++ rodziców i rodzeństwo obu stron, ++ z rodziny, ++ rodziców Małgorzatę i Łukasza Wojtuś, Leokadię i Józefa Wojtuś oraz rodzeństwo z rodziny.

PONIEDZIAŁEK – 20.11.2023 św. Rafała Kalinowskiego

18:00 Wojnowice Za ++ rodziców Juliana i Agnieszkę Onyszkiewicz, ++ dziadków obu stron i wszystkich z rodziny Onyszkiewicz, Lichwa, Żołubak oraz dusze w czyśćcu cierpiące. Nabożeństwo do św. Józefa

WTOREK – 21.11.2023 Ofiarowanie NMP

18:00 Włodzienin Za ++ rodziców Roberta i Marię Kucza oraz za wszystkich ++ z rodziny.

ŚRODA – 22.11.2023 św. Cecylii

7:15 Włodzienin Do Bożej Op. w int. Stanisława Łazarz z okazji kol. rocz. urodzin, dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie.

CZWARTEK – 23.11.2023

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

18:00 Wojnowice SZKOLNA Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. zdrowie i opiekę M. Bożej na dalsze lata dla mamy Róży z okazji kol. rocz. urodzin.

PIĄTEK – 24.11.2023 św. Męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

18:00 Włodzienin SZKOLNA Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej prosząc o zdrowie i Boże bł. dla dzieci i wnuków w rodzinie Marii i Józefa Hucaluk.

SOBOTA – 25.11.2023 św. Katarzyny Aleksandryjskiej

17:00 Wojnowice Za ++ rodziców Reginę i Wawrzyńca, dziadków obu stron, za teściów Stanisławę Jana, brata Jerzego, dwie bratowe Zofie, + Romana, swatów i całe pokrewieństwo z rodziny Rusek, Rzadkowskich, Kotrasów oraz dusze w czyśćcu.

18:15 Włodzienin Do Bożej Op. w int. członków PRD i ich rodzin z Włodzienina i Wojnowic, prosząc o wszelkie potrzebne łaski i zdrowie.

NIEDZIELA – 26.11. 2023

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

8:00 Włodzienin Za + męża Józefa w 1 rocz. śm.

9:30 Wojnowice Za ++ z rodzin Gasiul, Zrebiec oraz dusze w czyśćcu.

11:15 Włodzienin Dziękczynna do Bożej Op. za otrzymane łaski i zdrowie z okazji 90 rocz. urodzin Genowefy Bójnickiej, prosząc o dalsze Boże bł.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 19.11.2023

• Dzisiaj XXXIII Niedziela Zwykła oraz Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym na Bliskim Wschodzie.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny, a dla dzieci i młodzieży nowy numer Miesięcznika Mały Gość Niedzielny.
  • Składam serdeczne podziękowania rodzicom obecnym na czuwaniu modlitewnym dla kandydatów do bierzmowania oraz młodzieży w Branicach.
  • We wtorek po Mszy św. w ZAPIECKU ostatnie spotkanie z cyklu kto pyta nie błądzi… Co się dzieje na końcu naszego życia? Co będziemy robić w niebie?
  • W piątek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia a także pokoju na świecie, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Gużdy. O godz. 18:00 Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży.
  • Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii, a przed kościołem zbiórka do puszek na remont katedry opolskiej. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.