intencje i ogłoszenia Włodzienin 23.06.2024 – 30.06.2024

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.06.2024

8:00 Wł. 1) Za ++ Stefanię i Kazimierza, Katarzynę Bronisława Maruszczak oraz za wszystkich ++ z rodziny. 2) Za ++ Wojciecha, Mariusza, Ryszarda Lenartowicz. + Danutę oraz ++ dziadków.

9:30 Woj. 1) Za + Alojzego Bielesz w 26 rocz. śm., brata Józefa, bratową Wandę, brata Jana, szwagra Wilhelma Wochnik. 2) Za + męża Mariana w kolejną rocz. śm. ora ++ rodziców obu stron, ++ Władysława Helenę, Kazimierę Norberta oraz ++ braci i siostry, ++ z pokrew. i dusze w czyśćcu cierpiące.

11:15 Wł. Dziękczynna z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i dalsze Boże bł. dla dzieci i wnuków w rodzinach Lesiak, Zapotoczny, Ignasiak, Rzycki i Kucza.

PONIEDZIAŁEK – 24.06.2024 Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

18:00 Woj. 1) Za + tatę Jana Andruchowicz, dziadka Jana Burban i ++ z rodzin Bedryj, Andruchowicz, Burban. 2) Za + Stanisława Rakszawa w 43 rocz., jego rodziców Anastazję i Antoniego i za dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 25.06.2024

8:00 Woj. Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki rowerowo-autokarowej na Jasną Górę. Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej Częstochowskiej w int. pielgrzymów.

18:00 Wł. Za ++ Klarę, Antoniego, Wiktorię, Annę, Emilię, Władysława Szewc, Juliana, Annę, Walerię, Zofię, Bronisława, Walerię, Franciszka Niebylskich.

PIĄTEK – 28.06.2024 św. Ireneusza

5:45 Wojnowice wyjazd autokarem na Jasną Górę – przystanek PKS

6:00 Włodzienin wyjazd autokarem na Jasną Górę – parking przy plebanii

19:30 Wł. Za + babcię Stefanię Krzyżanowską (od wnuczki Eweliny z rodziną).

SOBOTA – 29.06.2024 Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

Dzień Adoracji w Wojnowicach

Kolekta na Stolicę Apostolską

15:00 Początek Adoracji Najświętszego Sakramentu

Od godz. 15:30 Róża p. Rosy; godz. 16:00 Róża p. Krupy; godz. 16:30 Róża p. Kobylańskiej; godz. 17:00 Róża p. Ostrowskiej; godz. 17:30 Wspólna modlitwa Różańcowa – Wszyscy Parafianie.

16:00 Wł. Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej w int. Mateusza i Małgorzaty z okazji 15 rocz. ślubu dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo oraz o dary Ducha św. i opiekę Anioła Stróża dla dzieci.

18:00 Woj. 1) Do Bożej Op. w int. Parafian i darczyńców naszej wspólnoty. 2) Za ++ rodziców Katarzynę i Stanisława Susła. 3) Za + męża Franciszka Komarnickiego w 1 rocz. śm.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.06.2024

8:00 Wł. 1) Za ++ rodziców Janinę Władysława Ziomko, ++ dziadków Ksenię Leona Stefaniszyn, Michała Katarzynę Ziomko oraz za wszystkich ++ z rodziny. 2) Za + Helenę Korzec w miesiąc po śm.

9:30 Woj. Za + Julię Polak (int. od KGW z Wojnowic).

11:15 Wł. Za + Adama Pierzchałę i ++ z rodziny obu stron.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 23.06.2024

• Dzisiaj XII Niedziela Zwykła
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny w cenie 10 zł. a dla dzieci i młodzieży nowy numer miesięcznika Mały Gość Niedzielny.
  • W poniedziałek od godz. 15:00 do godz. 19:00 pielgrzymi rowerowi mogą złożyć bagaż do busa, który będzie udostępniony na posesji u Państwa Herbut. We wtorek 25 czerwca o godz. 8:00 w Wojnowicach Msza św. dla pielgrzymów rowerowych i autokarowych. Pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę w dniu 28 czerwca (piątek) wyruszy o godz. 5:45 z Wojnowic przystanek autobusowy, z Włodzienina o godz. 6:00 parking przy plebanii. Następnie o godz. 9:00 Droga Krzyżowa na Jasnogórskich Wałach, o godz. 11:00 Msza św. przy Cudownym Obrazie.
  • W środę Mszy św. nie będzie. W piątek Msza św. o godz. 19:30, czyli po powrocie pielgrzymów z Jasnej Góry.
  • Modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża ks. Proboszcza.
  • Składam serdeczne podziękowania naszym parafianom: za prace przy powalonych drzewach w ogrodzenie plebanijnym. Uszkodzenia te powstały w wyniku nawałnicy, która nawiedziła naszą okolicę.
  • Składam serdeczne podziękowania parafianinowi za wypożyczenie drabiny oraz parafianom za prace na dachu plebanii służące wzmocnieniu blachy dachowej.
  • Dzisiaj i za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.