intencje i ogłoszenia Włodzienin 24.07.2022 – 31.07.2022

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.07.2022 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

Zbiórka do puszki – na wsparcie misjonarzy z diec. opolskiej

8:00 Za + syna, ojca, dziadka Adama Pierzchała w 1 rocz. śm. Po Mszy św. błogosławieństwo pojazdów

11:15 1) Za + męża Zbigniewa Zapotocznego, ++ rodziców Rozalię i Stanisława Górnych, brata Michała, siostry Magdalenę, Kazimierę i szwagra Kazimierza Nizińskich. 2) Za ++ rodziców Klarę i Stanisława Zapotocznych. Po Mszy św. błogosławieństwo pojazdów.

WTOREK – 26.07.2022 Uroczystość św. Anny, Głównej Patronki Diecezji Opolskiej

18:00 Za ++ Antoniego, Klarę, Eliasza, Wiktorię Szewc, Juliana, Annę, Bronisława, Zofię, Walerię, Franciszka i wszystkich ++ z rodziny.

ŚRODA – 27.07.2022 św. Joachima, ojca NMP

7:15 W int. Parafian. 

PIĄTEK – 29.07.2022 św. Marty, Marii i Łazarza

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu 

18:00 Za + Stanisława Mazurek, jego rodziców, dziadków, + Kazimierę Marzec.

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.07.2022 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:00 Za + ojca Mieczysława Adamowicz, dziadków Karola i Józefę Zapotocznych, Tadeusza i Franciszkę Adamowicz, Helenę Skwarek, Karinę Zdrzałek, chrzestnych: Stanisławę Golas i Stanisława Zapotocznego oraz wszystkich ++ z rodziny.

11:15 Za + ojca Józefa Konopskiego w 1 rocz. śm., + mamę Aleksandrę.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 24.07.2022 – 31.07.2022

  • Dzisiaj XVII Niedziela Zwykła. Odpust parafialny przeżywa parafia św. Jakuba Starszego w Nasiedlu oraz św. Anny w Jakubowicach.
  • Dzisiaj po Mszy św. błogosławieństwo pojazdów za wstaw. św. Krzysztofa, patrona kierowców. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na pomoc misjonarzom naszej diecezji.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W piątek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia a także pokoju dla Ukrainy, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Gużdy. O godz. 18:00 Msza św. wakacyjna dla dzieci i młodzieży. 
  • Zapraszam do udziału w naszej kolejnej Parafialnej Pielgrzymce do M. B. z Nasiedla, która odbędzie się w niedzielę 28 sierpnia. W niedzielę 28 sierpnia Msze św. (Włodzienin 8:00, Wojnowice 9:30), a wyjście pielgrzymów z Włodzienina o godz. 11:00. Zgłoszenia udziału w pielgrzymce przyjmuję w zakrystii do 15 sierpnia (10zł wpisowe i data urodzenia przy zgłoszeniu).
  • Dzisiaj i w przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.