intencje i ogłoszenia Włodzienin 25.06.2023 – 02.07.2023

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.06. 2023

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:00 Do Bożej Op. w int. Urszuli i Zbigniewa dziękując za przeżyte razem 25 lat, z prośbą o dalsze Boże bł.

11:15 1) Za ++ rodziców Antonię i Wincentego Baran, Jadwigę i Wacława Borkowskiego, męża Stanisława, szwagrów Jana Zapotocznego, Jana Szkudlarek, Tadeusza Czarny oraz swatową Mariannę Polaczek. 2) Do Bożej Op. z okazji 35 rocz. ur. Mateusza dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie dla solenizanta żony, dzieci i całej rodziny. 3) Za wstaw. Anioła Stróża w int. rocznego dziecka Martyny Banek, jej rodziców, rodziców chrzestnych i całej rodziny.

WTOREK – 27.06.2023 św. Cyryla Aleksandryjskiego

18:00 Za + ojca Mariana Krzyżanowskiego, ++ rodziców Janinę i Władysława Hnatiuk, braci, szwagra Pawła.

ŚRODA – 28.06.2023 św. Ireneusza

7:15 W int. Parafian

PIĄTEK – 30.06.2023

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

18:00 Do Bożej Op. w int. męża Edwarda Kozakiewicz z okazji 60 rocz. ur. dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. 

I SOBOTA – 01.07.2023

7:30 Różaniec św. i okazja do spowiedzi św. 

8:00 Msza św. w int. czcicieli Matki Bożej. Po Mszy św. nabożeństwo I soboty miesiąca.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.07. 2023 

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

8:00 1) Do Bożej Op. w int. Moniki i Pawła Kędzierskich z okazji 5 rocz. sakr, małżeństwa, dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie. 2) Do Bożej Op. z okazji kol. rocz. ślubu Beaty i Marcina Ignasiak, z podziękowaniem za otrzymane łaski, prosząc o dalsze Boże bł., zdrowie dla dzieci i całej rodziny.

11:15 Do Bożej Op. w int. Julii z okazji 18 rocz. ur. prosząc o Boże bł., dary Ducha św. i wszelkie potrzebne łaski.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 25.06.2023

  • Dzisiaj XII Niedziela ZwykłaZ okazji rozpoczynających się Wakacji życzymy dzieciom, młodzież
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W czwartek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.
  • piątek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia a także pokoju na świecie, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Gużdy. O godz. 18:00 Msza św. 
  • pierwszą sobotę o godz. 7:30 modlitwa różańcowa oraz okazja do spowiedzi św. O godz. 8:00 Msza św. w int. czcicieli Matki Bożej oraz w int. wynagrodzenia za zniewagi i bluźnierstwa zadane Sercu Maryi. Po Mszy św. nabożeństwo I soboty miesiąca. 
  • W sobotę odwiedziny chorych i starszych parafian. Wojnowice od godz. 9:15; Włodzienin od godz. 10:45.
  • IX Parafialna Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę odbędzie się w dniach 11-14 lipca 2023r. We wtorek 11 lipca o godz. 8:00 w Wojnowicach Msza św. dla pielgrzymów rowerowych i autokarowych. Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy w dniu 14 lipca 2023r. (piątek) wyruszy o godz. 5:45 zbiórka w Wojnowicach przystanek autobusowy, o godz. 6:00 we Włodzieninie parking przy plebanii. Następnie o godz. 9:00 Droga Krzyżowa na Jasnogórskich Wałach, o godz. 11:00 Msza św. przy Cudownym Obrazie. 
  • Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych. Do sprzątania kościoła serdecznie zapraszam: