intencje i ogłoszenia Włodzienin 26.06.2022 – 03.07.2022

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.06.2022 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:00 1) Za + ojca Jana Sarota, siostrę Grażynę Łukaszczyk, ++ dziadków obu stron. 2) Do Bożej Op. z okazji kolejnej rocznicy ślubu Beaty i Marcina Ignasiak, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie dla dzieci i całej rodziny.

11:15 Za + ks. Franciszka Zoska

WTOREK – 28.06.2022

18:00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. dla Urszuli i Zbigniewa i całej rodziny oraz o bł. dla ks. Prob.

ŚRODA – 29.06.2022 Uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła

Kolekta na Stolicę Apostolską

7:30 W int. Parafian.

18:00 Opole – Msza św. pod przewodnictwem ks. bp Andrzeja Czai i spotkanie presynodalne

I PIĄTEK – 01.07.2022

16:30 Wojnowice

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu okazja do spowiedzi św.

18:00 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i Msza św. Za ++ Stanisława, Józefa, Petronelę, Marię i Floriana Lehun oraz ++ z rodziny. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

I SOBOTA – 02.07.2022

7:30 Różaniec św. i okazja do spowiedzi św. 

8:00 Msza św. w int. czcicieli Matki Bożej. Po Mszy św. nabożeństwo I soboty miesiąca.

16:30 Do Bożej Op. z okazji 18 rocz. ur. Jakuba Kowalczyka, prosząc o Boże bł. i dary Ducha św.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.07.2022 

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

8:00 Za ++ Józefa, Jana Ziomko, Eugenię Karola, Jana Wojciecha Grądowskich, Marię, Józefa, Bolesława, Zbigniewa Wojtuś oraz siostrę Zofię z rodziną.

11:15 Za ++ dziadków Stefanię i Michała Przysiężnik, córkę Czesławę i jej męża Alojzego Huzar w kol. rocz. śm.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 26.06.2022 – 03.07.2022

  • Dzisiaj XIII Niedziela Zwykła. Bóg zapłać uczestnikom procesji eucharystycznej wokół kościoła, w ramach dawnej Oktawy Bożego Ciała; dzieciom sypiącym kwiaty, dzieciom rocznicowym komunii św. w strojach, mężczyznom niosącym baldachim. 
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W środę Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. o godz. 7:30 w int. Parafian. Kolekta w tym dniu na Stolicę Apostolską.
  • W tym tygodniu przeżywamy pierwszy piątek i sobotę miesiąca. W piątek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia a także ustania pandemii, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Gużdy O godz. 18:00 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. W pierwszą sobotę o godz. 7:30 modlitwa różańcowa oraz okazja do spowiedzi św. O godz. 8:00 Msza św. w int. czcicieli Matki Bożej oraz w int. wynagrodzenia za zniewagi i bluźnierstwa zadane Sercu Maryi. Po Mszy św. nabożeństwo I soboty miesiąca. 
  • W sobotę odwiedziny chorych i starszych parafian. Wojnowice od godz. 9:15; Włodzienin od godz. 10:45.
  • VIII Parafialna Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę odbędzie się w dniach 12-15 lipca 2022r. Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy w dniu 15 lipca 2022r. (piątek) zapisy w zakrystii do 03 lipca (koszt 70zł).
  • W tym tygodniu przeprowadzono następujące prace w naszym kościele: dokonanie pomiarów instalacji odgromowej oraz elektrycznej, wykonanie instalacji przepięciowej w kościele wraz z sądami. Składam serdeczne Bóg zapłać za wykonanie tych prac.
  • Zapraszam na spotkanie osoby zapisane na pielgrzymkę rowerową Spotkanie odbędzie się we wtorek 5 lipca o godz. 19:00 w salce parafialnej.
  • Dożynki parafialne w 2022 (4 września) odpowiedzialni: Włodzienin-Dół.
  • Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na Semianrium Duchowne w Opolu. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.