intencje i ogłoszenia Włodzienin 30.11.2022 – 06.11.2022

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.10.2022 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:00 Dziękczynna w rocz. ur. Stanisława Łazarz, z prośbą o Boże bł. i opiekę M. Bożej na kol. lata życia.

11:15 Za + matkę Brygidę Ostarek w kol. rocz. śm., ++ Erikę i Helmuta Kalder, Zygrydę Kozioł. W modlitwie wiernych: W int. Leona i Oliwiera prosząc o opiekę Anioła Stróża Po Mszy św. Różaniec. 

WTOREK – 01.11.2022 Uroczystość Wszystkich Świętych

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:00 Za ++ rodziców Anastazję i Jana Zapotocznych, rodziców obu stron, Józefa Stefanię, Jana Szymczyna.

09:30 Wojnowice: Msza św.  i procesja na cmentarz z różańcem za zmarłych

12:00  Po Mszy św. procesja na cmentarz oraz różaniec za zmarłych

ŚRODA – 02.11.2022 Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

17:00 Wojnowice

18:00 Różaniec św. z czytaniem wypominek i Msza św. za ++ polecanych w wypominkach. 

I PIĄTEK – 04.11.2022 św. Karola Boromeusza

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św., nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

18:00 SZKOLNA: Za + mamę Stanisławę Gawłowską w 10 rocz. śm., ojca Stanisława Gawłowskiego, brata Jana. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

I SOBOTA – 05.11.2022

7:30 Różaniec św. i okazja do spowiedzi św. 

8:00 Msza św. w int. czcicieli Matki Bożej. Po Mszy św. nabożeństwo I soboty miesiąca.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.11.2022

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

8:00 Za ++ rodziców Katarzynę i Jana Pichur, Marię i Michała Kądzioła oraz za ++ dziadków Marię i Szczepana Pichur, Apolonię i Piotra Zapotocznych, Józefa i Teklę Kądzioła, Pawła i Annę Durkacz oraz za wszystkich ++ z rodzin Kądzioła, Pichur, Zapotocznych, Domańskich, Motkowicz, Kornek, Golańskich.

11:15 Za + Henryka Korzec (od rodziny Kotas).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 30.10.2022

  • Dzisiaj XXXI Niedziela Zwykła. Zachęcam dzieci młodsze i starsze wraz z rodzicami do wzięcia udziału w MARSZU ŚWIĘTYCH, który odbędzie się w Wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych tj. poniedziałek – 31 października w naszym kościele. Początek godz. 16:30 przed kościołem.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny a dla dzieci i młodzieży nowy numer miesięcznika Mały Gość Niedzielny.
  • We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte o godz. 8:00 oraz 12:00. Po Mszy św. z godz. 12:00 procesja na cmentarz z różańcem za ++ polecanych w wypominkach. W Wojnowicach o godz. 9:30 Msza św. wraz z procesją na cmentarz. Okazja do spowiedzi 30 minut przed Mszą św. 
  • W środę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. O godz. 18:00 modlitwa różańcowa z czytaniem wypominek i Msza św. za ++ polecanych w wypominkach. Modlitwa różańcowa z czytaniem wypominek i Msza św. we wtorek 8 listopada o godz. 17:00. Składam serdeczne podziękowania za ofiary składane wraz z wypominkami. 
  • W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W piątek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia a także ustania pandemii, modlitwie różańcowej w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Tracz. O godz. 18:00 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. W pierwszą sobotę o godz. 7:30 modlitwa różańcowa oraz okazja do spowiedzi św. O godz. 8:00 Msza św. w int. czcicieli Matki Bożej oraz w int. wynagrodzenia za zniewagi i bluźnierstwa zadane Sercu Maryi. Po Mszy św. nabożeństwo I soboty miesiąca. 
  • W piątek po Mszy św. szkolnej losowanie figurek M. Bożej Fatimskiej. Tylko te osoby, które uczestniczyły we wszystkich nabożeństwach różańcowych. Przynosimy podpisane z imieniem i nazwiskiem plansze z wklejonymi obrazkami.
  • W sobotę odwiedziny chorych i starszych parafian. Wojnowice od godz. 9:15; Włodzienin od godz. 10:45.
  • Dziękuję osobom z Włodzienina Dołu za wszystkie prace wykonane na cmentarzu w ciągu ostatniego roku. Od listopada dyżur roczny rozpoczynają parafianie z Włodzienina – Kolonii i Bogdanowic – Kolonii.
  • Od 8 listopada będzie można zamawiać intencje mszalne na 2023 rok, w kancelarii czynnej we wtorek od godz. 17:30 do 18:30 lub po Mszy św. Proszę o przynoszenie na kartce treści intencji mszalnych.
  • Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.