intencje i ogłoszenia Wojnowice 06.02.2022 – 13.02.2022

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.02.2022 

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

9:30 Dziękczynna za otrzymane łaski przez wstaw. M. Bożej, z prośbą o dalszą opiekę w rodzinie Bolesławy i Stanisława Gasiul.

PONIEDZIAŁEK – 07.02.2022

17:00 1) Za + Bernadetę Dorotę Fojcik (int. od rodz. Lenartowicz). 2) Za + Janinę Kiszka w miesiąc po śm. Nabożeństwo do św. Józefa. 

CZWARTEK – 10.02.2022 św. Scholastyki

16:30 Adoracja Najśw. Sakr.

17:00 Za + Bernadetę Dorotę Fojcik (int. od Eli z rodziną).

SOBOTA – 12.02.2022

17:00 Za + Patryka Borowicz w 1 rocz. śm.

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.02.2022

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

9:30 Do Bożej Op. za wstaw. św. Józefa w int. Hani prosząc o szczęśliwy powrót do zdrowia.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 06.02.2022 – 13.02.2022

  • Dzisiaj V Niedziela Zwykła. Składam serdeczne Bóg zapłać parafianom odpowiedzialnym za przygotowanie i rozebranie Stajenki Betlejemskiej.
  • Zgodnie z wytycznymi władz państwowych w kościołach czy kaplicach, w obrzędach kultu religijnego może być zajęte 30% dostępnych miejsc siedzących i stojących (a nie jak dotychczas 50% miejsc) z zastrzeżeniem, że do tego limitu nie wlicza się osób w pełni zaszczepionych przeciw SARS-CoV-2. Limity te nie obowiązują na zewnętrz kościołów i kaplic; stosuje się tam jedynie zasadę dystansu społecznego wynoszącego 1,5m.Przypominam o zakrywaniu ust i nosa oraz o dezynfekcji dłoni, a także zachowaniu odstępu.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny (cena 8zł).
  • W poniedziałek Msza św. ku czci św. Józefa o godz. 17:00 a następnie nabożeństwo. 
  • W czwartek o godz. 16:30 Adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz młodego pokolenia, a także ustania pandemii, okazja do spowiedzi św. O godz. 18:00 Msza św.; w tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. Kobylańskiej.
  • W piątek Światowy Dzień Chorego. Chcemy pamiętać w modlitwach o chorych.
  • Składam serdeczne Bóg zapłać za usunięcie krzewów przy kościele oraz wszystkie prace porządkowe, na podstawie zgody odpowiednich władz.
  • Dzisiaj kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za tydzień kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty zapraszam osoby z PRD, p. Elżbietę L. oraz p. Andrzej F. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.