intencje i ogłoszenia Wojnowice 11.08.2024 – 18.08.2024

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.08.2024

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

8:00 Wł. Za + ojca Mieczysława Adamowicz, dziadków Karola Józefę Zapotocznych, Tadeusza Franciszkę Adamowicz oraz za wszystkich ++ z rodziny.

9:30 Woj. Do Bożej Op. z okazji kol. rocz. urodzin Romana Kopczyńskiego, dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą Bożą opiekę i zdrowie.

11:15 Wł. Za + Stanisława Borkowskiego w 6 rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK – 12.08.2024

18:00 Woj. Za + ojca Józefa Denes, + mamę Stanisławę Denes i brata, + męża Wiktora Bengsz, ++ z rodziny, + Kazimierza Olejnik. Nabożeństwo do św. Józefa.

WTOREK – 13.08.2024

18:00 Wł. 1) Za + Henryka Nowak, ++ z rodziny Nowak, Klimczak, Brzęczek, Gajewski i Redel. 2) Za + Helenę Korzec (od siostrzenicy Urszuli).

ŚRODA – 14.08.2024 św. Maksymiliana Kolbe

7:15 Wł. W int. Parafian.

CZWARTEK – 15.08.2024 Uroczystość Wniebowzięcia NMP

Kolekta na Wydział Teologiczny w Opolu

8:00 Wł. Za ++ Joannę Sitowską, Henryka Issel oraz Zygrydę Kozioł. Błogosławieństwo ziół i kwiatów.

9:30 Woj. Do Bożej Op. w int. ks. Proboszcza z okazji kol. rocz. urodzin, dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże bł. (int. od Róż Różańcowych i Parafian). Błogosławieństwo ziół i kwiatów.

11:15 Wł. Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże bł. dla ks. Proboszcza z okazji kol. rocz. ur. (int. od Parafian).  Błogosławieństwo ziół i kwiatów.

PIĄTEK – 16.08.2024

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

18:00 Wł. 1) Za ++ rodziców Annę i Bronisława Lińczewskich, + wujka Edwarda Kiziak, ++ dziadków obu stron. 2) Za + Artura Gwizdała

SOBOTA – 17.08.2024 Uroczystość św. Jacka

18:00 Woj. Dziękczynna w int. Anieli Zakowicz z okazji 90 r. ur. w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże bł., opiekę M. Bożej na dalsze lata oraz w int. całej rodziny.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.08.2024

8:00 Wł. Za ++ Annę, Józefa, Zbigniewa, Mieczysława, Marka Gawłowski, Teofilę, Wojciecha, Józefa Leszczyńskich i za wszystkich ++ obu stron.

9:30 Woj. 1) Za + siostrę Marię w 10 rocz. śm., ojca Tadeusza w 27 r. śm., + mamę Paulinę, brata Tadeusza, + Andrzeja Grabinioka, szwagra Tadeusza, koleżanke Marię Ramowską i dusze w czyśćcu cierpiące. 2) Za + mamę Antoninę, ojca Wincentego, ++ z rodzin Baran, Kuś, + Zdzisława Lesiak.

11:15 Wł. Za + ojca Edwarda, brata Tadeusza Stefaniszyn, rodziców Bolesławę i Apolinarego Lenartowicz, siostry Mariolę i Małgorzatę oraz dziadków obu stron.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 11.08.2024

• Dzisiaj XIX Niedziela Zwykła.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny w cenie 10 zł.
  • W poniedziałek o godz. 18:00 Msza św. ku czci św. Józefa a następnie nabożeństwo.
  • DOŻYNKI 2024 (1 września) CZEKAJŁO KRYSTYNA, MIKOŁAJCZYK HALINA, ROSA JANINA, BALCER JÓZEFA, KRUPA MARIA, KRUPA KATARZYNA, TOPOROWSKA LEONIA, TOPOROWSKA EWA, SUSEŁ BEATA, BABINIEC AGNIESZKA, ANTOSZCZYSZYN MAŁGORZATA, SUSEŁ TERESA, SZKUDLAREK STANISŁAWA, ZAPOTOCZNA JOANNA, WACŁAWCZYK DOROTA.
  • W czwartek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Parafie w Branicach i Pilszczu przeżywać będą uroczystości odpustowe. U nas porządek Mszy św. niedzielny. Po Mszach św. błogosławieństwo ziół i kwiatów. Kolekta w tym dniu przeznaczona na potrzeby Wydziału Teologicznego w Opolu.
  • W tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. Krupy
  • Zapraszam do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD, np. pralki, telewizory, komputery, telefony, drukarki etc.). Zbiórka będzie miała miejsce na parkingu naprzeciwko kościoła w dniu 27 sierpnia br. do godz. 12:00.
  • Zapraszam do udziału w naszej kolejnej Parafialnej Pielgrzymce do M. B. z Nasiedla, która odbędzie się w niedzielę 25 sierpnia. W niedzielę 25 sierpnia Msze św. (Włodzienin 8:00, Wojnowice 9:30), a wyjście pielgrzymów z Włodzienina o godz. 11:00. Zgłoszenia udziału w pielgrzymce przyjmuję w zakrystii do 20 sierpnia.
  • W sobotę 24 sierpnia na godz. 10:00 zapraszam obecny dyżur na cmentarzu do wykoszenia trawy w trudno dostępnych miejscach, przed zakończeniem dyżuru rocznego.
  • Dzisiaj kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD, p. Elżbietę L. oraz p. Edytę L. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.