intencje i ogłoszenia Wojnowice 15.10.2023 – 22.10.2023

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.10. 2023

XXIII Dzień Papieski

Kolekta na potrzeby naszej parafii, a przed kościołem zbiórka do puszek na działo Nowego Tysiąclecia

8:00 Włodzienin Dziękczynna za otrzymane łaski, prosząc o Boże bł., zdrowie za wstaw. M. Bożej Różańcowej dla osób z Róży p. Tracz, ich rodzin, ks. Prob. a dla ++ z Róży o radość wieczną.

9:30 Wojnowice Za ++ rodziców Józefa i Weronikę Domagała, ++ dziadków, + Krzysztofa i dusze w czyśćcu cierpiące.

11:15 Włodzienin Za ++ Józefa Janinę i Kazimierza Wojtuś oraz ++ z rodziny Wojtuś i Tracz.

16:00 Włodzienin Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. Występ artystyczny Zespołu Szkolno-Przedszkolnego we Włodzieninie.

PONIEDZIAŁEK – 16.10.2023

18:00 Różaniec i Msza św. Włodzienin Za ++ Bronisława i Marię Wojtuś, Genowefę i Stefana Sadownik oraz ++ z rodziny.

WTOREK – 17.10.2023 św. Ignacego Antiocheńskiego

Spotkanie Bractwa św. Józefa rejon Głubczyce

18:00 Msza św. Wojnowice 1) Za + ks. Józefa Szpek 2) W int. braci Józefowych (ks. Łukasz Waligóra). Na spotkanie zapraszam mężczyzn i młodzieńców naszych parafii

ŚRODA – 18.10.2023 Święto św. Łukasza

7:15 Włodzienin Msza św. i Różaniec W int. Parafian

CZWARTEK – 19.10.2023

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

18:00 Wojnowice Różaniec św. i Msza św. SZKOLNA Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej Uzdrowienia Chorych w int. chorych z Wojnowic i Włodzienina.

PIĄTEK – 20.10.2023 św. Jana Kantego

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

18:00 Włodzienin Różaniec i Msza św. SZKOLNA Za ++ rodziców Piotra Anastazję i Michalinę Lenartowicz, męża Tadeusza, teściów Daniela Szczur, Teresę Majewską i ++ z rodziny.

SOBOTA – 21.10.2023

18:00 Wojnowice Różaniec św. i Msza św. Za + syna Grzegorza w 12 rocz., ojca Józefa, rodziców Zofię i Kazimierza Szczomborowskich oraz ++ z rodziny.

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.10. 2023

POCZĄTEK MISJI ŚWIĘTYCH W NASZYCH PARAFIACH

Kolekta na misje

8:00 Włodzienin Za + męża Eugeniusza Dudek i wszystkich ++ z rodziny. Nauka wstępna na rozpoczęcie misji świętych

9:30 Wojnowice Za ++ rodziców Zuzannę i Władysława Krupa oraz za ich ++ rodziców. Nauka wstępna na rozpoczęcie misji świętych

11:15 Włodzienin 1) Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski z okazji kol. rocz. urodzin, prosząc o opiekę Matki Bożej dla żony i dzieci. 2) Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł i zdrowie z okazji 10 rocz. ślubu Joanny i Mateusza Szymuś. 3) Do Bożej Op. z okazji 45 rocz. ślubu Marii i Leszka Połomskich, dziękując za otrzymane łaski i prosząc o dalsze Boże bł. i zdrowie. Nauka wstępna na rozpoczęcie misji świętych

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 15.10.2023

• Dzisiaj XXVIII Niedziela Zwykła. Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe. W sobotę i niedzielę po Mszach św., będzie można zakupić ciasto, przygotowane przez KGW z Wojnowic.
  • W niedzielne popołudnie o godz. 16:00 w imieniu uczniów Zespołu Szkolno – Przedszkolnego we Włodzieninie, ich rodziców oraz grona pedagogicznego, z Panem Dyrektorem na czele zapraszam do kościoła we Włodzieninie na występ artystyczny ku czci św. Jana Pawła II z okazji XXIII Dnia Papieskiego obchodzonego pod hasłem Jan Paweł II Cywilizacja życia. Po występie piknik rodzinny przy kościele.
  • Zapraszam na nabożeństwa różańcowe w poniedziałek czwartek, sobotę o godz. 18:00, w niedzielę po Mszy św.
  • W spotkaniu z cyklu…kto pyta nie błądzi… uczestniczyło 12 osób.
  • Nie będzie Różańca i Mszy św. w poniedziałek.
  • We wtorek spotkanie Bractwa św. Józefa rejonu Głubczyce. Początek o godz. 18:00. Serdecznie zapraszam mężczyzn i młodzieńców naszej wspólnoty parafialnej.
  • W czwartek o godz. 17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu okazja do spowiedzi św. O godz. 18:00 Różaniec św. i Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży.
  • Prośba o dary dla naszego Seminarium Duchownego w Opolu. (Dary proszę składać w garażu). Dary proszę składać do 20 października.
  • Misje parafialne odbędą się od 22 października do 29 października 2023. Plan misji w gablotce parafialnej i na stronie internetowej.
  • Z przedsionka kościoła można zabrać kartki na wypominki.
  • Zostały umieszczone w głównej nawie kościoła na czas jesienno-zimowy chodniki.
  • Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii, a przed kościołem zbiórka do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia. Za tydzień kolekta misje. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.