intencje i ogłoszenia Wojnowice 22.01.2023 – 29.01.2023

III NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.01.2023 DZIEŃ DZIADKA

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:00 Za ++ rodziców Janinę i Władysława Ziomko i wszystkich ++ z rodziny.

9:30 Za + ks. Jerzego Pielka

11:15 Dziękczynna do Bożej Op. w kol. rocznicę urodzin Barbary Chmielewskiej, z prośbą o Boże bł. i opiekę M. Bożej na dalsze lata życia. 

PONIEDZIAŁEK – 23.01.2023

17:00 Dziękczynna błagalna z podziękowaniem za otrzymane łaski w ubiegłym roku i z prośbą do Opatrzności Bożej o błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej na Nowy Rok 2023 w rodzinach Rakszawa i Laskowskich. Nabożeństwo do św. Józefa.   

WTOREK – 24.01.2023 św. Franciszka Salezego

17:00 Za ++ Michalinę Lenartowicz, Czesławę i Wiktora Ostrowskich, ich rodziców oraz + ks. W. Kądziołkę, ks. R. Morawina. 

ŚRODA – 25.01.2023 Święto Nawrócenia św. Pawła, Ap.

7:15 W int. Parafian.

CZWARTEK – 26.01.2023 św. bp Tymoteusza i Tytusa

16:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św

17:00 SZKOLNA Za + męża Wiktora Bengsz w 20 rocz. śm., ++ rodziców Stanisławę i Józefa, brata Jana Denes i ++ z rodziny.

Spotkanie formacyjne dla Liturgicznej Służby Ołtarza

PIĄTEK – 27.01.2023

16:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św. 

17:00 SZKOLNA Za + Janusza Kotowicz (od kuzynki Zofii z rodziną z Krakowa). 

Spotkanie formacyjne dla Liturgicznej Służby Ołtarza

SOBOTA – 28.01.2023 św. Tomasza z Akwinu

15:00 Do Bożej Op. za wstaw. św. Anioła Stróża z okazji 3 rocz. ur. Franciszka i oz drowie oraz Boże bł. dla rodziców, chrzestnych i całej rodziny oraz ks. Prob.

16:00 Do Bożej Op. z okazji 40 rocz. urodzin Marka oraz 2 rocz. urodzin Błażeja, dziękując za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł., zdrowie i opiekę św. Rodziny.

IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.01.2023 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:00 1) Za + Marię Hucaluk. 2) Za + Bolesława Szymonek

9:30 Za + Tadeusza, Franciszkę, Jana Czarnych, Antoninę Wincentego Baran, szwagrów, ++ z rodziny Baran Czarnych Kuś.

11:15 W int. Parafian.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 22.01.2023

  • Dzisiaj III Niedziela Zwykła w ciągu rokuTrwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Naszym Babciom i Dziadkom z okazji ich święta życzymy – obfitych łask, zdrowia, Bożego Błogosławieństwa i wiele radości ze swoich wnuków… 
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny w cenie 10zł, a dla dzieci i młodzieży nowy numer miesięcznika Mały Gość Niedzielny w cenie 7 zł.
  • UWAGA!!! Przypominam, że od poniedziałku 9 stycznia 2023 roku trwa remont wnętrza naszego kościoła pw. św. Józefa Robotnika w Wojnowicach. Msze św. przeniesione są do kościoła Trójcy Świętej we Włodzieninie. Porządek Mszy św. nie ulega zmianie. Poniedziałek, czwartek, sobota i niedziela według dotychczasowych godzin. Na czas remontu zawieszone zostają dyżury tygodniowe – sprzątania – w kościele, będą one wznowione po remoncie. W czasie remontu pogrzeby będą odbywały się w kościele Trójcy Świętej we Włodzieninie następnie po Mszy św. trumna czy urna zostanie przewieziona na cmentarz parafialny w Wojnowicach.
  • W poniedziałek Msza św. ku czci św. Józefa o godz. 17:00 a następnie nabożeństwo.
  • W czwartek o godz. 16:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św., modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, pokoju na świecie, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. RosyO godz. 17:00 Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży. Po Mszy św. spotkanie formacyjne dla LSO i Marianek.
  • Dzisiaj i za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.