intencje i ogłoszenia Wojnowice 22.10.2023 – 29.10.2023

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.10. 2023  

Kolekta na misje

8:00 Włodzienin Za + męża Eugeniusza Dudek i wszystkich ++ z rodziny. Nauka wstępna na rozpoczęcie misji świętych

9:30 Wojnowice Za ++ rodziców Zuzannę i Władysława Krupa oraz ich rodziców, siostrę Genowefę jej męża Juliana, brata Józefa, siostrę Annę jej męża Jana, ++ z rodzin Krupa i Łaba, ++ kapłanów pracujących w naszej parafii oraz w podziękowaniu Trójcy Świętej za otrzymane zdrowie w rodzinach Marii Sobaniak z Zawoji, Janiny Adama Stanisława Krupa z Grzechyni, prosząc o dalsze Boże bł. i zdrowie. Nauka wstępna na rozpoczęcie misji świętych

11:15 Włodzienin 1) Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski z okazji kol. rocz. urodzin, prosząc o opiekę Matki Bożej dla żony i dzieci. 2) Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł i zdrowie z okazji 10 rocz. ślubu Joanny i Mateusza Szymuś. 3) Do Bożej Op. z okazji 45 rocz. ślubu Marii i Leszka Połomskich, dziękując za otrzymane łaski i prosząc o dalsze Boże bł. i zdrowie. Nauka wstępna na rozpoczęcie misji świętych.

21:00 Włodzienin Apel Jasnogórski 

PONIEDZIAŁEK – 23.10.2023 

17:30 Różaniec św. i okazja do spowiedzi św. 

18:00 Włodzienin Msza św. z nauką ogólną 1) Za ++ rodziców Klarę i Stanisława Zapotocznych i ++ dziadków obu stron. 2) Za + ks. Józefa Białas. 

Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i młodzieży.

WTOREK – 24.10.2023 

17:30 Różaniec św. i okazja do spowiedzi św. 

18:00 Włodzienin Msza św. z nauką ogólną 1) Za + siostrę Stanisławę Rogalską, rodziców Marię i Franciszka Głowiszyn, brata Kazimierza, babcie i dziadków Eugenię i Józefa Gruda oraz wszystkich ++ z rodziny. 2) Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej uzdrowienia chorych w int chorych parafian. 

Po Mszy św. nauka stanowa dla małżeństw i odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

ŚRODA – 25.10.2023 

17:30 Różaniec św. i okazja do spowiedzi św. 

18:00 Włodzienin Msza św. z nauką ogólną 1) W int. żyjących parafian i dobrodziejów naszego kościoła. 2) Za ++ parafian. 

Po Mszy św. procesja na cmentarz z modlitwą za zmarłych (proszę zabrać świece).

CZWARTEK – 26.10.2023

17:30 Różaniec św. i okazja do spowiedzi św.  

18:00 Wojnowice Msza św. z nauką ogólną 1) Za + brata Tadeusza w 17 rocz. śm., szwagra Tadeusza w 37 rocz. śm., + Andrzeja Grabinioka, ++ Tadeusza i Paulinę, siostrę Marię i + Jana Zapotocznego. 2) Do Bożej Op. w int. parafian i dobrodziejów naszego kościoła.

Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i młodzieży.

PIĄTEK – 27.10.2023 

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św. 

18:00 Wojnowice Msza św. z nauką ogólną 1) Za ++ Daniela Marię Teklę Józefa Kopczyńskich, Wandę i Kazimierza Reisner, Kazimierza Michała Bronisławę Jaroszyńskich, Agnieszkę Bury, Helenę Genowefę Kazimierza Kaczmar, ++ z rodziny. 2) Za ++ parafian.  

Po Mszy św. nauka stanowa dla małżeństw i odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

SOBOTA – 28.10.2023

10:00 Wojnowice Msza św. z nauka ogólną Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej Uzdrowienia Chorych w int. chorych.  Błogosławieństwo lourdzkie.

17:30 okazja do spowiedzi św. 

18:00 Wojnowice Msza św. z nauką ogólną 1) Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie dla Stanisława Motowidełko z okazji kol. rocz. urodzin. 2) Bo Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski z okazji 40 rocz. urodzin męża Krzysztofa, prosząc o dalsze Boże bł. i zdrowie.

Po Mszy św. procesja na cmentarz z modlitwą za zmarłych (proszę zabrać świece).

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.10. 2023 ZAKOŃCZENIE MISJI

Kolekta jako podziękowanie dla ks. misjonarza

9:30 Wojnowice Msza św. z nauką ogólną 1) Za + mamę Annę Trzebuniak w 8 rocz. śm., ojca Jana, brata Mieczysława, Rozalię i Jana Gebauer, Ernestynę Walzner oraz za wszystkich ++ z rodziny. 2) Za ++ rodziców Janinę i Leopolda Isańskich.  Nabożeństwo na zakończenie przy krzyżu misyjnym.

11:30 Włodzienin Msza św. z nauką ogólną Za ++ rodziców Annę i Otto Kutscha, brata Grzegorza, męża Zdzisława Lesiak, swata Jana Zapotocznego, szwagra Jerzego i wszystkich ++ z rodziny. Nabożeństwo na zakończenie przy krzyżu misyjnym.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 22.10.2023

  • Dzisiaj XXIX Niedziela Zwykła. W naszej parafii rozpoczynamy Misje św. Poprowadzi jej ks. Paweł Dubowik. Krajowy duszpasterz wspólnoty trudnych małżeństw SYCHAR, Koordynator Centrum Promocji Edukacji Terapii Rodzin.
  • Plan Misji umieszczony jest na stronie internetowej oraz w gazetce parafialnej. 
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny, a dla dzieci i młodzieży nowy numer miesięcznika Mały Gość Niedzielny.
  • Składam serdeczne podziękowania za wszystkie dary ofiarowane na Seminarium Duchowne.
  • Z przedsionka kościoła można zabrać kartki na wypominki.
  • Został wykonany i zamontowany krzyż misyjny.
  • Dzisiaj kolekta na misje. Za tydzień kolekta jako nasze podziękowanie za wygłoszenie misji przez ks. misjonarza. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.