intencje i ogłoszenia Wojnowice 24.04.2022 – 01.05.2022

II NIEDZIELA WIELKANOCNA, czyli Miłosierdzia Bożego – 24.04.2022 

Kolekta na Caritas Diecezji

9:30 Za ++ z rodzin Majcherczyk, Myga, Lewandowskich, Cytera, Pelik i Sosna.

PONIEDZIAŁEK – 25.04.2022 Święto św. Marka,

18:00 Do Bożej Op. za wstaw. św. Rodziny w int. Ewy i Bartłomieja z okazji 1 rocz. ślubu, dziękując za otrzymane łaski i prosząc o dalsze Boże bł. i zdrowie. Modlitwa o urodzaje za wstaw. św. Marka z procesją do krzyża przy cmentarzu.

CZWARTEK – 28.04.2022

17:30 Adoracja Najśw. Sakr.

18:00 SZKOLNA: Za + ojca Jana w 3 rocz. śm., mamę Annę Leszczyńskich i dziadków obu stron.

SOBOTA – 30.04.2022

14:00 ślub konkordatowy: Aleksandra Głowacka – Przemysław Łakomy.

18:00 1) Do Bożej Op. w int. Gabrieli Zapotocznej z okazji 15 rocz. ur., prosząc o dary Ducha Św. i wszelkie potrzebne łaski oraz w int. rodziców i rodzeństwa oraz całej rodziny. 2) Do Bożej Op. za wstaw. św. Floriana w int. strażaków naszej parafii oraz ich rodzin prosząc o wszelkie potrzebne łaski oraz za ++ strażaków o wieczne zbawienie. 3) Za + Elżbietę Siepak w 1 rocz. śm., ++ z rodziny Siepak i Kloc.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 01.05.2022 

ODPUST PARAFIALNY KU CZCI ŚW. JÓZEFA ROBOTNIKA

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

12:00 W int. Parafian i Gości prosząc o potrzebne łaski za wstaw. św. Józefa.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 24.04.2022 – 01.05.2022

  • Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. z godz. 9:30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Za tydzień w niedzielę nasz odpust parafialny ku czci św. Józefa Robotnika. Sumie odpustowej o godz. 12:00, przewodniczył będzie i słowo Boże wygłosi ks. Łukasz Szablicki z parafii św. Mikołaja w Dzielowie.
  • W poniedziałek Msza św. ku czci św. Józefa, a następnie nabożeństwo ku czci naszego św. patrona oraz o dobre urodzaje za wstaw. św. Marka.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny (cena 8).
  • czwartek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Krupy. O godz. 18:00 Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży szkolnej. 
  • Pielgrzymka: autokarem 8 maja br. do Opola – katedry na Mszę św. z okazji Jubileuszu 50-lecia Diecezji, wyjazd o godz. 12:00. Koszt 25zł. Zapisy w tym tygodniu.
  • Dzisiaj kolekta na Caritas Diecezji. Za tydzień kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.