intencje i ogłoszenia Wojnowice 24.09.2023 – 01.10.2023

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.09. 2023

8:00 Włodzienin Dziękczynna za otrzymane łaski, prosząc o dalsze Boże bł., opiekę i zdrowie w rodzinach Kądzioła, Domańskich, Motkowicz, Kornek, Krupa oraz o int. ks. Prob.

9:30 Wojnowice Do Bożej Op. w int. Bożeny i Krzysztofa Gasiul z okazji 15 rocz. ślubu, dziękując za otrzymane łaski i prosząc o dalsze.

11:15 Włodzienin Za ++ rodziców Teklę i Józefa Kopczyńskich, Marię i Pawła Pawluk, ks. W. Kądziołkę oraz za wszystkich ++ z rodzin Kopczyński, Kotowicz, Pawluk, Smutnicki.

WTOREK – 26.09.2023

17:00 Wojnowice Za + męża i ojca Witolda w 20 rocz., ++ rodziców i wszystkich ++ z rodziny.

18:00 Włodzienin Za ++ rodziców Helenę i Stefana Kozakiewicz oraz wszystkich ++ obu stron.

ŚRODA – 27.09.2023 św. Wincentego a Paulo

7:15 Włodzienin W int. Parafian

CZWARTEK – 28.09.2023 św. Wacława

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

18:00 Wojnowice SZKOLNA Za + męża Mieczysława, braci Mariana Tadeusza Zbigniewa i ++ teściów.

PIĄTEK – 29.09.2023Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

17:30Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

18:00 Włodzienin SZKOLNA Za + Janinę Hucaluk

SOBOTA – 30.09.2023św. Hieronima

18:00 Wojnowice Za + syna Marcina Zagraba.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 01.10.2023

8:00 Włodzienin Za ++ Józefa Jana Ziomko, Eugenię Karola Jana Wojciecha Grądowskich, Marię Józefa Bolesława Zbigniewa Wojtuś oraz siostrę Zofię z rodziną i ++ z pokr.

9:30 Wojnowice Za + Zofię Bugańską w 1 rocz. śm. oraz za + syna Krzysztofa. Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe.

11:15 Włodzienin Za + męża Władysława Wojtuś, rodziców Paulinę i Tomasza Wojtuś, Bronisławę i Stefana Gredziuk, brata Zbigniewa wszystkich ++ obu rodzin oraz + parafiankę Marię Lehun. Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE –24.09.2023

• Dzisiaj XXVI Niedziela Zwykła. W przyszłą niedzielę po Mszy św. nabożeństwo różańcowe.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny, a dla dzieci i młodzieży nowy numer miesięcznika Mały Gość Niedzielny.
  • We wtorek Msza św. o godz. 17:00, nie będzie Mszy św. w poniedziałek.
  • W czwartek o godz. 17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz młodego pokolenia, pokoju na świecie,modlitwie różańcowej w tym tygodniu przewodniczy Róża p. OstrowskiejO godz. 18:00 Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży,
  • Zbliża się Tydzień Miłosierdzia, dlatego wzorem lat ubiegłych proszę o dary dla naszego Seminarium Duchownego w Opolu. (Dary proszę składać w garażu). Dary proszę składać do 20 października.
  • W poniedziałek 2 października o godz. 18:45 próba dla Liturgicznej Służby Ołtarza oraz osób zaangażowanych w liturgię Mszy św. wizytacyjnej.
  • W dniu 4 października br. środa o godz. 18:00 jesteśmy zaproszeni przez ks. bp. Waldemara Musioła na uroczystą Mszę św. do kościoła św. Józefa w Wojnowicach.
  • W dniu 5 października br. czwartek porządek wizytacji jest następujący: godz. 10.00 Włodzienin – Nabożeństwo dla chorych (Namaszczenie chorych i błogosławieństwo Lourdzkie); godz. 11.00 – Wizyta w Szkole Podstawowej we Włodzieninie; godz. 15.00 – Włodzienin Koronka do Miłosierdzia Bożego z Różami Różańcowymi z Wojnowic i Włodzienina; godz. 15.30 – Włodzienin ZAPIECEK Spotkanie z kandydatami do bierzmowania (obu parafii); godz. 16.00 – Włodzienin ZAPIECEK Spotkanie z LSO, Dziećmi Maryi; godz. 17.00 – Nabożeństwo w kościele we Włodzieninie, na które zaprasza bp parafian z Włodzienina i Wojnowic.
  • Składam serdeczne podziękowania naszemu parafianinowi za wykonanie stojaków na rowery. Wykorzystano elementy z dawnych ławek.
  • Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.