intencje i ogłoszenia Wojnowice 25.04.2021 – 02.05.2021

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 25.04.2021 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

9:30 Za + męża Wilhelma, ++ rodziców Izydora i Marię Wochnik, Ludwika i Annę Kudzia i za wszystkich ++ z rodzin Wochnik i Kudzia.

12:30 Za + ks. Władysława Horiszny

PONIEDZIAŁEK – 26.04.2021

18:00 1) Za + męża i ojca Tadeusza w 30 rocz. śm., jego rodziców, rodzeństwo i wszystkich ++ z rodziny. 2) Za + ojca Jana w 2 rocz. śm., mamę Annę Leszczyńską, ++ dziadków obu stron. Nabożeństwo do św. Józefa oraz modlitwa o urodzaje za wstaw. św. Marka.

CZWARTEK – 29.04.2021 Święto św. Katarzyny Sieneńskiej, Patronki Europy

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu 

18:00 Za ++ Agnieszkę i Ludwika Domagała, ++ rodziców i wszystkich ++ z rodziny. Katecheza dla dzieci komunijnych.

I SOBOTA – 01.05.2021

8:00 WŁODZIENIN: Msza św.

11:30 UROCZYSTA MSZA ŚW. ODPUSTOWA: W int. Parafian i Gości.

17:00 WŁODZIENIN: Msza św. 

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu oraz okazja do spowiedzi św.

18:00 Do Chrystusa Zmartwychwstałego za wstaw. M. Bożej prosząc o Boże bł., opiekę i zdrowie oraz pomoc Bożą w życiu. Po Mszy św. nabożeństwo majowe I soboty miesiąca.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 02.05.2021 I Komunia św. we Włodzieninie 

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

8:00 Włodzienin: Msza św.

9:30 Dziękczynna z okazji 50 rocz. zawarcia sakr. Małżeństwa Marianny i Ryszarda Rusek oraz prosząc o opiekę M. Bożej Częstochowskiej dla dzieci z rodzinami. 

10:30 Włodzienin: Msza św.   oraz 12:15 Włodzienin: Msza św.

18:00 Za + matkę Leonię w 11 rocz. śm., ojca Mariana, wujka Adama Kleszczyńskiego, ++ z rodziny.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 25.04.2021 – 02.05.2021

  • Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocna, Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy przeżywanie Tygodnia Modlitw o Powołania do Służby w Kościele. W przyszłą niedzielę we Włodzieninie Uroczystość Pierwszej Komunii św. Uroczysta Msza św. Komunijna odbędzie się w turach. O godz. 10:30 oraz o godz. 12:15. W kościele w czasie Uroczystości Komunii św. są jedynie obecne dzieci i ich rodzice. Ze względu na ograniczenia pozostali uczestnicy uroczystości pozostają na zewnątrz kościoła zachowując odstęp oraz mając zasłonięty nos i usta. 
  • Dodatkowa Msza św. o godz. 12:30. W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza św. o godz. 18:00. Pamiętamy o ograniczonej liczbie 12 uczestników w czasie Mszy św., przy czym pierwszeństwo uczestniczenia we Mszy św. mają osoby, które zamówiły Mszę św. w danym dniu. 
  • W przyszłą sobotę Święto św. Józefa Robotnika oraz nasz odpust parafialny. Suma odpustowa o godz. 11:30. Ze względu na obecną sytuację oraz ograniczenia ilości osób w kościele – kolejny raz chcemy przeżyć odpust jak w tamtym roku.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny, a dla dzieci i młodzieży nowy numer miesięcznika Mały Gość Niedzielny.
  • W poniedziałek Msza św. ku czci św. Józefa, a następnie nabożeństwo ku czci naszego św. patrona oraz o dobre urodzaje za wstaw. św. Marka.
  • W czwartek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu i modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia oraz ustania pandemii, modlitwie różańcowej w tym tygodniu przewodniczy Róża p. KrupyO godz. 18:00 Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży szkolnej. W tym tygodniu przeżywamy pierwszą sobotę miesiąca. O godz. 17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi św. O godz. 18:00 Msza św. a następnie nabożeństwo majowe pierwszej soboty miesiąca.
  • W czwartek po Mszy św. katecheza dla dzieci komunijnych oraz ich rodziców.
  • Dziękuję za uszycie i ofiarowanie do naszego kościoła nowych materiałowych zdobień przy figurach oraz w prezbiterium. 
  • Uroczystość Pierwszej Komunii św. w naszej parafii odbędzie się 16 maja godz. 11:15. Dlatego dodatkowa Msza św. o godz. 18:00. 
  • Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.