intencje i ogłoszenia Włodzienin 20.03.2022 – 27.03.2022

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 20.03.2022

Kolekta na remont obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków

8:00 Za + Irenę Łazarz

11:15 Za + Stanisław Nowak w 23 rocz. śm. matkę Zofię oraz szwagra Andrzeja Dudek.

15:00 Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym

REKOLEKCJE PARAFIALNE      21.03. – 23.03.2022

PONIEDZIAŁEK – 21.03.2022    Rekolekcje

17:00 Do Bożej Op. w int. Parafian. W czasie Mszy św. nauka ogólna dla wszystkich

18:00 Wojnowice

WTOREK – 22.03.2022    Rekolekcje

17:00 Wojnowice

18:00 Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. oraz opiekę Matki Bożej w rodzinie Krupa. W czasie Mszy św. nauka ogólna dla wszystkich.

Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i młodzieży naszej parafii w kościele

ŚRODA – 23.03.2022    Rekolekcje

Kolekta – jako podziękowanie dla ks. rekolekcjonisty

17:00 Wojnowice

18:00 Do Bożej Op. prosząc o zdrowie i Boże bł. w rodzinie. W czasie Mszy św. nauka ogólna dla wszystkich

PIĄTEK – 25.03.2021 Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

16:30 Adoracja Najśw. Sakr.

17:00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Msza św. SZKOLNA Za ++ rodziców Helenę i Stefana Kozakiewicz oraz wszystkich ++ z rodziny.

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 27.03.2022

8:00 1) Dziękczynna do Bożej Op. za otrzymane łaski i zdrowie z okazji imienin Józefa. 2) Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże bł. z okazji kół. rocznicy urodzin Bożeny.

11:15 Za + męża Józefa Chmielewskiego w 13 rocz. śm., teściów Józefę i Stanisława, siostry Marię i Stanisławę.

15:00 Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 20.03.2022 – 27.03.2022

• Dzisiaj III Niedziela Wielkiego Postu
  • Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 15:00.
  • Modlimy się nieustannie o pokój dla Ukrainy.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny (cena 8), a dla dzieci i młodzieży nowy numer miesięcznika Mały Gość Niedzielny.
  • Zapraszam na Rekolekcje Parafialne do naszego kościoła od poniedziałku do środy włącznie,które wygłosi ks. Mateusz Wieczorek, wikariusz parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Kędzierzynie – Koźlu (Sławięcice). W czasie Mszy św. nauki ogólne dla wszystkich. Okazja do spowiedzi św. przed Mszą św. i w czasie Mszy św. We wtorek po Mszy św. spotkanie w kościele dla kandydatów do bierzmowania i młodzieżą naszej parafii. W środę na zakończenie rekolekcji będzie można złożyć ofiarę dla ks. rekolekcjonisty.
  • Zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami Włodzienina 8 kwietnia (piątek). O godz. 18:00 Msza św. następnie wyruszymy w procesji od kościoła parafialnego i poprzez poszczególne stacje dojdziemy do ruin kościoła św. Mikołaja, gdzie zostanie zakończone nabożeństwo. Proszę na Drogę Krzyżową zabrać ze sobą świece. W tym dniu przed Mszą się w przedsionku będzie można zakupić w cenie 8zł świecę – paschalik i okapnik.
  • W piątek o godz. 16:30 Adoracja Najśw. Sakramentu, modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, pokoju na Ukrainie oraz ustania pandemii; modlitwie różańcowej w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Traczgodz. 17:00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży szkolnej.
  • Zapraszam na pielgrzymki: autokarem 8 maja br. do Opola – katedry na Mszę św. oraz na pielgrzymkę rowerowo-autokarową na Jasną Górę w dniach 12-15 lipca.
  • Składam serdeczne Bóg zapłać za dary ofiarowane dla uchodźców.
  • Dzisiaj kolekta na remont obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.