intencje i ogłoszenia Włodzienin 17.09.2023 – 24.09.2023

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.09. 2023

Kolekta na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych

8:00 Włodzienin Dziękczynna za otrzymane łaski, prosząc o dalsze Boże bł., opiekę i zdrowie w rodzinach Tracz, Majcher i Zdrzałek, prosząc również o zdrowie dla mamy.

9:30 Wojnowice Za + Marię Kopczyńską.

11:15 Włodzienin Za ++ rodziców Annę i Stanisława Stefaniszyn, brata Andrzeja oraz Anielę, Andrzeja, + Marka Zuba i wszystkich ++ z rodziny.

PONIEDZIAŁEK – 18.09.2023 Święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski

18:00 Wojnowice Za ++ rodziców Teresę i Kazimierza Kos, ojca Michała Głowackiego, matkę Katarzynę w 5 rocz. śm. + jej brata Władysława Kiszkę, Marię Mazurkiewicz, dziękując Bogu za przetrwanie na Syberii. Nabożeństwo do św. Józefa. Nabożeństwo do św. Józefa.

WTOREK – 19.09.2023

18:00 Włodzienin Za ++ rodziców Annę i Apolinarego Gawłowskich, Marię i Błażeja Stefaniszyn, braci Mariana i Edwarda, bratanka Tadeusza, ++ dziadków obu stron.

ŚRODA – 13.09.2023

7:15 Włodzienin W int. Parafian

CZWARTEK – 31.08.2023 Święto św. Mateusza, Ap.

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

18:00 Wojnowice SZKOLNA Za + ks. bp Jana Wieczorka

PIĄTEK –22.09.2023

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

18:00 Włodzienin SZKOLNA Za ++ rodziców Janinę i Jana Antoszczyszyn, Eugeniusza i Daniela Jankowskich, Tadeusza i Kazimierza Hatowskich oraz dziadków obu stron.

SOBOTA – 23.09.2023 św. o. Pio

18:00 Wojnowice

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.09. 2023

8:00 Włodzienin Dziękczynna za otrzymane łaski, prosząc o dalsze Boże bł., opiekę i zdrowie w rodzinach Kądzioła, Domańskich, Motkowicz, Kornek, Krupa oraz o int. ks. Prob.

9:30 Wojnowice Do Bożej Op. w int. Bożeny i Krzysztofa Gasiul z okazji 15 rocz. ślubu, dziękując za otrzymane łaski i prosząc o dalsze.

11:15 Włodzienin Za ++ rodziców Teklę i Józefa Kopczyńskich, Marię i Pawła Pawluk, ks. W. Kądziołkę oraz za wszystkich ++ z rodzin Kopczyński, Kotowicz, Pawluk, Smutnicki.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 17.09.2023

• Dzisiaj XXIV Niedziela Zwykła
  • W spotkaniu z cyklu…kto pyta nie błądzi… uczestniczyło 8 osób.
  • W piątek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia a także pokoju na świecie, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Gużdy. O godz. 18:00 Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży.
  • W piątek po Mszy św. szkolnej w kościele spotkanie kandydatów na ministrantów i ministrantki, oraz pozostałych ministrantów wraz z rodzicami.
  • W dniu 4 października br. środa o godz. 18:00 jesteśmy zaproszeni przez ks. bp. Waldemara Musioła na uroczystą Mszę św. do kościoła św. Józefa w Wojnowicach.
  • Został wykonany i zamontowany krzyż misyjny. Jest to dar rodziców dzieci, które 7 maja tego roku przystąpiły pierwszy raz do komunii św. Bardzo serdecznie dziękujemy za ten piękny dar dla naszej parafii.
  • Zapraszam osoby z dyżuru rocznego na cmentarzu w najbliższą sobotę 23 września na godz. 10:00 do prac porządkowych na naszym cmentarzu.
  • Dzisiaj kolekta na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.