intencje i ogłoszenia Włodzienin 01.01.2023 – 08.01.2023

NIEDZIELA – 01.01.2023 Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu 

9:30 Wojnowice 

11:15 W int. dobrodziejów naszej wspólnoty parafialnej.

17:00 Za + męża Józefa Leszczyńskiego (od rodziny Wanickich) 

WTOREK – 03.01.2023 Najświętszego imienia Jezus

8:00 1) Do św. Michała Archanioła dziękując za łaski i pomoc otrzymane dzięki Jego wstawiennictwu, z pokorną prośbą o dalszą opiekę dla naszych rodzin, naszej parafii i ojczyzny. 2) Do Świętej Rodziny w int. rodzin odwiedzanych po kolędzie.

ŚRODA – 04.01.2023

8:00 Do Świętej Rodziny w int. rodzin odwiedzanych po kolędzie.

I PIĄTEK – 06.01.2023 UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

Kolekta na Misje

8:00 Za + Janusza Kotowicz (od Alicji i Janusza Trzebuniak z Zawoi)

11:15 Do Dzieciątka Jezus z okazji kol. rocz. urodzin Haliny Stefaniszyn dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i dalsze Boże bł. w rodzinie Stefaniszyn.

I SOBOTA – 07.01.2023

7:30 Różaniec św. i okazja do spowiedzi św. 

8:00 Msza św. w int. czcicieli Matki Bożej. Po Mszy św. nabożeństwo I soboty miesiąca.

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 08.01.2023 

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

8:00 Za + Janusza Kotowicz (od kuzyna Roberta z rodziną z Czasławia). 

11:15 W int. Parafian.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 01.01.2023

  • Dzisiaj Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki MaryiNowy Rok Pański 2023 – Msze św. o godz. 11:15 oraz o godz. 17:00. W Wojnowicach o godz. 9:30.
  • Składam serdeczne Bóg zapłać parafianom z Bogdanowice Kolonii i Włodzienina Kolonii, którzy sprzątali kościół na Boże Narodzenie, członkom PRD za przywiezienie i udekorowanie choinek przy ołtarzu oraz wykonanie stroików na ołtarze, udekorowanie kościoła. Osobom, które przygotowały i udekorowały Grotę Betlejemską. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, abyśmy pięknie przeżyli Święta Narodzenia Pańskiego, Orkiestrze, Organiście, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Szafarzowi.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny w cenie 10zł.
  • W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Kolekta w tym dniu na misje.
  • Trwają odwiedziny duszpasterskie według planu zamieszczonego w gazetce parafialnej. Równocześnie zapraszam na Msze św. poranne mieszkańców, którzy w danym dniu mają kolędę.
  • W tym tygodniu przeżywmy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W piątek modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, pokoju na świecie, modlitwie różańcowej w tym tygodniu przewodniczy Róża ks. Proboszcza. W pierwszą sobotę o godz. 7:30 modlitwa różańcowa oraz okazja do spowiedzi św. O godz. 8:00 Msza św. w int. czcicieli Matki Bożej oraz w int. wynagrodzenia za zniewagi i bluźnierstwa zadane Sercu Maryi. 
  • Dzisiaj kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za tydzień kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.