intencje i ogłoszenia Wojnowice 01.01.2023 – 08.01.2023

NIEDZIELA – 01.01.2023 Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu 

9:30 Za + Elżbietę Dziaduch (od rodziny Łukaszczykiewicz, Derechowskich, Zięba).

11:15 Włodzienin

17:00 Włodzienin

PONIEDZIAŁEK – 02.01.2023

8:00 Do Świętej Rodziny w int. rodzin odwiedzanych po kolędzie. Nabożeństwo do św. Józefa.   

I CZWARTEK – 05.01.2023

8:00 Do Świętej Rodziny w int. rodzin odwiedzanych po kolędzie.

I PIĄTEK – 06.01.2023 UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

Kolekta na Misje

9:30 Do Miłosierdzia Bożego za + męża Adama w 8 rocz. śm., ++ rodziców obu stron Jana i Franciszkę, Antoniego i Antoninę, babcię Marię, za rodzeństwo Joannę i Tadeusza oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

I SOBOTA – 07.01.2023

16:30 Adoracja Najśw. Sakr. i okazja do spowiedzi św.

17:00 Nabożeństwo I soboty miesiąca i Msza św. 1) Do Niepokalanego Serca Maryi dziękując za dotychczasową opiekę, z prośbą o Boże bł., zdrowie i pomoc w dalszym życiu dla całej rodziny oraz w pewnej intencji. 2) Za + Janinę Kiszka w 1 rocz. śm. tatę Władysława, ++ rodziców obu stron. 3) Za + Elżbietę Dziaduch w miesiąc po śm.

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 08.01.2023 

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

9:30 Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie dla Pauliny Szubert z okazji 18 rocz. ur.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 01.01.2023

  • Dzisiaj Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki MaryiNowy Rok Pański 2023 – Msza św. o godz. 9:30. We Włodzieninie o godz. 11:15 i 17:00.
  • Składam serdeczne Bóg zapłać Grupie odpowiedzialnej za wykonanie Stajenki Betlejemskiej oraz posprzątanie kościoła. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, abyśmy pięknie przeżyli Święta Narodzenia Pańskiego – Pannie Organistce, Liturgicznej Służbie Ołtarza.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny w cenie 10zł.
  • W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W pierwszy czwartek o godz. 7:30 modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz młodego pokolenia, pokoju na świecie, okazja do spowiedzi śwO godz. 8:00 Msza św., w tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. KrupyW pierwszą sobotę miesiąca o godz. 16:30 Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi św. o godz. 17:00 Nabożeństwo I soboty miesiąca i Msza św.
  • W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Kolekta w tym dniu na misje.
  • Trwają odwiedziny duszpasterskie według planu zamieszczonego w gazetce parafialnej. Równocześnie zapraszam na Msze św. poranne mieszkańców, którzy w danym dniu mają kolędę.
  • Dzisiaj kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za tydzień kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD p. Elżbietę L. oraz p. Stanisława B. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.