intencje i ogłoszenia Włodzienin 02.07.2023 – -9.07.2023

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.07. 2023 

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

8:00 1) Do Bożej Op. w int. Moniki i Pawła Kędzierskich z okazji 5 rocz. sakr, małżeństwa, dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie. 2) Do Bożej Op. z okazji kol. rocz. ślubu Beaty i Marcina Ignasiak, z podziękowaniem za otrzymane łaski, prosząc o dalsze Boże bł., zdrowie dla dzieci i całej rodziny.

11:15 Do Bożej Op. w int. Julii z okazji 18 rocz. ur. prosząc o Boże bł., dary Ducha św. i wszelkie potrzebne łaski.

WTOREK – 04.07.2023 św. Antoniego z Padwy

18:00 1) Do św. Michała Archanioła dziękując za łaski i pomoc otrzymane dzięki Jego wstawiennictwu, z pokorną prośbą o dalszą opiekę dla naszych rodzin, naszej parafii i ojczyzny. 2) Za ++ Stanisława Józefa Petronelę Marię Floriana Lehun i ++ z rodziny.

ŚRODA – 05.07.2023

7:15 W int. Parafian.

I PIĄTEK – 07.07.2023

17:30 Modlitwa Różańcowa, okazja do spowiedzi św. 

18:00 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i Msza św.: Za ++ rodziców Genowefę i Stanisława, brata Jana Hucaluk, dziadków Annę i Józefa Chudy, Annę i Jerzego Hucaluk i za wszystkich ++ z rodziny. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. 

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.07.2023 

Kolekta specjalna na ogrzewanie naszego kościoła

8:00 Za ++ Honoratę i Bronisława Małek, Stanisława Mazurek.

11:15 Za + męża, ojca i dziadka Stanisława Borkowskiego w 5 rocz. śm.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 02.07.2023

  • Dzisiaj XIII Niedziela Zwykła
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek miesiąca. W piątek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, pokoju na świecie, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Gwóźdź. O godz. 18:00 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  • IX Parafialna Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę odbędzie się w dniach 11-14 lipca 2023r. We wtorek 11 lipca o godz. 8:00 w Wojnowicach Msza św. dla pielgrzymów rowerowych i autokarowych. Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy w dniu 14 lipca 2023r. (piątek) wyruszy o godz. 5:45 zbiórka w Wojnowicach przystanek autobusowy, o godz. 6:00 we Włodzieninie parking przy plebanii. Następnie o godz. 9:00 Droga Krzyżowa na Jasnogórskich Wałach, o godz. 11:00 Msza św. przy Cudownym Obrazie. 
  • W niedzielę 23 lipca po Mszach św. poświęcenie pojazdów za wstawiennictwem św. Krzysztofa, patrona kierowców. Do puszek będzie można złożyć ofiarę dla misjonarzy (1gr za każdy przejechany kilometr).
  • W dniu 27 lipca o godz. 14:00 zostanie przeprowadzona zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV, AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zbiórka będzie miała miejsce we Włodzieninie na parkingu obok plebanii.
  • Składam serdeczne podziękowania naszym parafianom za prace wykonane na rzecz naszych parafii: za wykonanie stojaków na trybularz (kadzielnica) dla obu parafii, za zamontowanie w toalecie przykościelnej węża do swobodnego nalewania wody do wiadra. 
  • Dzisiaj kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za tydzień kolekta specjalna na ogrzewanie naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.