intencje i ogłoszenia Wojnowice 02.07.2023 – 09.07.2023

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.07. 2023 

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

9:30 Za + ojca Stanisław Dudek w 20 rocz. śm., + ojca Eugeniusza Kudzia w 5 rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK – 03.07.2023 Święto św. Tomasza, Ap.

18:00 Do Bożej Op. w int. rodziny Paszy i Solomi Gorpinina, opiekę Anioła Stróża dla dzieci Saszy i Dawida, rodziców, dziadków o opiekę M. Bożej Królowej Pokoju zdrowie oraz pokój na Ukrainie. Nabożeństwo do św. Józefa.

I CZWARTEK – 06.07.2023 bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

18:00 Za + mamę Katarzynę.

I PIĄTEK – 07.07.2023

16:00 Modlitwa Różańcowa, okazja do spowiedzi św. 

16:30 Za + ks. Henryka Pasieka. Po Mszy św. nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i zmiana tajemnic różańcowych. 

SOBOTA – 08.07.2023 św. Jana z Dukli

18:00 Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie dla Franciszka Kopczyńskiego z okazji kolejnej rocz. urodzin.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.07. 2023 

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

9:30 Do Bożej Op. prosząc o zdrowie i Boże bł. w rodzinie, z podziękowaniem za łaski i dary Ducha św. oraz o zdrowie dzieci wnuków i szczęśliwe rozwiązanie dla córki.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 02.07.2023

  • Dzisiaj XIII Niedziela Zwykła. 
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W poniedziałek Msza św. o godz. 18:00 ku czci św. Józefa, a następnie nabożeństwo.
  • W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy czwartek, piątek miesiąca. W pierwszy czwartek o godz. 17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz młodego pokolenia, pokoju na świecie, okazja do spowiedzi śwO godz. 18:00 Msza św., w tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. OstrowskiejW pierwszy piątek miesiąca o godz. 16:00 okazja do spowiedzi św., o godz. 16:30 Msza św.po niej nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i zmiana tajemnic różańcowych. 
  • IX Parafialna Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę odbędzie się w dniach 11-14 lipca 2023r. We wtorek 11 lipca o godz. 8:00 w Wojnowicach Msza św. dla pielgrzymów rowerowych i autokarowych. Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy w dniu 14 lipca 2023r. (piątek) wyruszy o godz. 5:45 zbiórka w Wojnowicach przystanek autobusowy, o godz. 6:00 we Włodzieninie parking przy plebanii. Następnie o godz. 9:00 Droga Krzyżowa na Jasnogórskich Wałach, o godz. 11:00 Msza św. przy Cudownym Obrazie. 
  • W sobotę 22 lipca oraz w niedzielę 23 lipca po Mszy św. poświęcenie pojazdów za wstawiennictwem św. Krzysztofa, patrona kierowców. Do puszek będzie można złożyć ofiarę dla misjonarzy (1gr za każdy przejechany kilometr).
  • W dniu 27 lipca o godz. 16:00 zostanie przeprowadzona zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV, AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zbiórka będzie miała miejsce na parkingu po drugiej stronie kościoła.
  • GRUPA DOŻYNKI 2023 (10 WRZEŚNIA) GASIUL BOŻENA, GASIUL BOLESŁAWA, KLESZCZYŃSKA AGNIESZKA, RYFIAK AGNIESZKA, ŚWIERC JADWIGA, SMOŁKA JUSTYNA, KOSTECKA MARIA, KOSTECKA MONIKA, WACŁAWCZYK KARINA, DENES WIOLETTA, LESZCZYŃSKA EDYTA, KOWALCZYKOWSKA ŁUCJA, KOZAKIEWICZ GRAŻYNA, KARGUL MARIA, KLESZCZYŃSKA WIOLETTA, JAKUBCZYK SYLWIA. 
  • Dzisiaj kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za tydzień kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD, p. Elżbietę L. oraz p. Marek Z. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.