intencje i ogłoszenia Włodzienin 04.12.2022 – 11.12.2022

II NIEDZIELA ADWANTU – 04.12.2022 

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

8:00 Za ++ Henryka Korzec, Józefa Surmę (od córki Doroty z rodziną).

11:15 Za ++ Józefa Surma, Marcina Zagraba.

WTOREK – 06.12.2022

17:00 Roraty 1) Za ++ Piotra, Marię, Franciszkę, Romana, Stanisława Didyłowskich, Karolinę Didyłowską, Eugenię i Władysława Sajeckich. 2) Do św. Michała Archanioła dziękując za łaski i pomoc otrzymane dzięki jego wstawiennictwu, z pokorną prośbą o dalszą opiekę dla rodzin, naszej parafii i ojczyzny.

Po Mszy św. spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania

ŚRODA – 07.12.2022 św. Ambrożego

7:15 Roraty W int. Parafian. 

PIĄTEK – 09.12.2022

16:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

17:00 Roraty Za ++ rodziców Eugenię i Jana Lenartowicz, Antoniego i Honoratę, Stanisława i Annę, + Zofię Lenartowicz.

III NIEDZIELA ADWENTU – 11.12.2022 Gaudete

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła. 

8:00 Za + Henryka Korzec (od Janiny Cięciwy).

11:15 Za + matkę Janinę Marek w 2 rocz. śm. 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 04.12.2022

  • Dzisiaj II Niedziela Adwentu, czas oczekiwania i przygotowania na Święta Narodzenia Pańskiego. W zakrystii do nabycia opłatki wigilijne i świece Caritas (małe – 7zł, duże – 15zł). 
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny. 
  • We wtorek po roratach spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania.
  • Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych na Msze św. roratnie we wtorek, środę i piątek.
  • W czwartek 8 grudnia w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP o godz. 17:00 w Wojnowicach Msza św. w czasie której odbędzie się uroczyste przyjęcie do służby liturgicznej kandydatów na ministrantów i ministrantki z Wojnowic i Włodzienina oraz odnowienie przyrzeczeń LSO. 
  • W piątek o godz. 16:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia, pokoju na świecie, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża ks. Proboszcza. O godz. 17:00 Msza św. roratnia. 
  • Odwiedziny chorych i starszych parafian odbędą się 17 grudnia. 
  • Dzisiaj kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za tydzień kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.