intencje i ogłoszenia Wojnowice 04.12.2022 – 11.12.2022

II NIEDZIELA ADWENTU – 04.12.2022

9:30 Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę dla Moniki Kopczyńskiej z okazji kol. rocz. urodzin.

PONIEDZIAŁEK – 05.12.2022

17:00 Roraty Za + brata Andrzeja Kargul w 2 rocz. śm. Nabożeństwo do św. Józefa.

Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania

CZWARTEK – 08.12.2022 Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

16:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

17:00 Roraty 1) W pewnej intencji 2) Do Bożej Op. w int. Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Wspólnoty Dzieci Maryi parafii Włodzienin i Wojnowice.

Odnowienie przyrzeczeń i przyjęcie do LSO, Marianek

SOBOTA – 10.12.2022

17:00 Roraty Za + męża Rafała w 6 rocz. śm., rodziców Adolfa i Marię, dziadków obu stron oraz ++ z całej rodziny.

III NIEDZIELA ADWENTU – 11.12.2022 Gaudete

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła.

9:30 Za + mamę Paulinę w 27 rocz. śm., ojca Tadeusza, siostrę Marię, brata Tadeusza, szwagra Tadeusza, Andrzeja Grabinioka, ++ z pokrew. i dusze opuszczone.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 04.12.2022

• Dzisiaj II Niedziela Adwentu, czas oczekiwania i przygotowania na Święta Narodzenia Pańskiego. W zakrystii do nabycia opłatki wigilijne i świece Caritas (małe – 7zł, duże – 15zł).
  • Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych na Msze św. roratnie w poniedziałek, czwartek i sobotę.
  • W poniedziałek po roratach spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania.
  • W czwartek o godz. 16:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św., modlitwie różańcowej w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Krupy. O godz. 17:00 Roraty.
  • W czwartek 8 grudnia w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP odbędzie się uroczyste przyjęcie do służby liturgicznej kandydatów na ministrantów i ministrantki z Wojnowic i Włodzienina oraz odnowienie przyrzeczeń LSO. Zapraszam nowych kandydatów do LSO i Marianek.
  • Odwiedziny chorych i starszych parafian odbędą się 17 grudnia.
  • Dzisiaj kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za tydzień kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD p. Elżbietę L. oraz p. Bogdana M. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.