intencje i ogłoszenia Włodzienin 05.11.2023 – 12.11.2023

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.11. 2023

Kolekta na Seminarium Duchowne

8:00 Włodzienin Za + matkę Annę, ojców Michała i Stanisława Stefaniszyn, brata Andrzeja Stefaniszyn i ++ z rodzin Stefaniszyn i Rychlickich

9:30 Wojnowice Za + ojca Stanisława, stryjka Michała, ciocię Danutę, Helenę i Annę, wujków Józefa i Antoniego, dziadków Jana i Marię, Franciszka i Marię oraz za wszystkich ++ z rodziny.

11:15 Włodzienin Za + matkę Zofię Nowak, + ojca Stanisława oraz + szwagra Andrzeja Dudek.

PONIEDZIAŁEK – 06.11.2023

18:00 Wojnowice Różaniec z czytaniem wypominek i Msza św. Za ++ polecanych w wypominkach.

WTOREK – 07.11.2023

18:00 Włodzienin Różaniec z czytaniem wypominek i Msza św1) Za ++ polecanych w wypominkach. 2) Do św. Michała Archanioła dziękując za łaski i pomoc otrzymane dzięki Jego wstawiennictwu, z pokorną prośbą o dalszą opiekę dla naszych rodzin, naszej parafii i ojczyzny.

ŚRODA – 08.11.2023

7:15 Włodzienin W int. Parafian

CZWARTEK – 09.11.2023 Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

18:00 Wojnowice SZKOLNA

PIĄTEK – 10.11.2023 św. Leona Wielkiego, pap.

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

18:00 Włodzienin SZKOLNA Za ++ z rodzin Łazarz, Hucaluk, Gorzkowski, Zarudzki, Krawiec, Krysowaty i Gruda oraz za + ks. Wenacjusza Kądziołkę i Ks. Rafała Morawina.

SOBOTA – 11.11.2023 św. Marcina

11:15 Włodzienin Do Bożej Op. w int. Ojczyzny.

15:00 Wojnowice Do Bożej Op. z okazji 70 rocz. ur. Stanisława Głowackiego prosząc o zdrowie na następne lata jego życia i dalsze Boże bł. dla jego rodziny.

17:00 Wojnowice 1) Do Bożej Op. z okazji kol. rocz. urodzin żony Lidii, dziękując za otrzymane łaski i prosząc o dalsze. 2) Do Bożej Op. w int. Ojczyzny.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.11. 2023

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w potrzebie.

8:00 Włodzienin Do M. Bożej Częstochowskiej i Anioła Stróża prosząc o Boże bł. i potrzebne łaski dla Wiktorii, Magdaleny i Agaty Nowak oraz o zdrowie i Boże bł. dla rodziców, dziadków obu stron.

9:30 Wojnowice Dziękczynna do Bożej Op. z okazji 50 rocz. sakr, Małżeństwa Marii i Stanisława Kobylańskich, prosząc o dalsze Boże bł. i zdrowie.

11:15 Włodzienin Dziękczynna do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie z okazji 35 rocz. sakr, Małżeństwa Barbary i Józefa Stefaniszyn.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 05.11.2023

• Dzisiaj XXXI Niedziela Zwykła. Składam serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom Misji Parafialnych. Następne misje, jeśli Bóg pozwoli odbędą się w 2033 roku.
  • Modlitwa różańcowa z czytaniem wypominek i Msza św. we wtorek 7 listopada o godz. 18:00.
  • W piątek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia a także pokoju na świecie, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Tracz. O godz. 18:00 Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży.
  • sobotę Rocznica Odzyskania Niepodległości o godz. 11:15 Msza św. w int. Ojczyzny. Przed Mszą św. modlitwa różańcowa.
  • Od 7 listopada będzie można zamawiać intencje mszalne na 2024 rok, w kancelarii czynnej we wtorek od godz. 16:30 do 17:30 lub po Mszy św. Proszę o przynoszenie na kartce treści intencji mszalnych.
  • Następne odwiedziny chorych i starszych parafian odbędą się 16 grudnia.
  • Składam serdeczne podziękowania członkom PRD za przeprowadzenie kwesty na rzecz naszego cmentarza.
  • Dzisiaj kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za tydzień kolekta specjalna na remont naszego kościoła, a przed kościołem zbiórka do puszek na Kościół prześladowany. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.