intencje i ogłoszenia Wojnowice 12.11.2023 – 19.11.2023

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.11. 2023

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w potrzebie.

8:00 Włodzienin Do M. Bożej Częstochowskiej i Anioła Stróża prosząc o Boże bł. i potrzebne łaski dla Wiktorii, Magdaleny i Agaty Nowak oraz o zdrowie i Boże bł. dla rodziców, dziadków obu stron.

9:30 Wojnowice Dziękczynna do Bożej Op. z okazji 50 rocz. sakr, Małżeństwa Marii i Stanisława Kobylańskich, prosząc o dalsze Boże bł. i zdrowie.

11:15 Włodzienin Dziękczynna do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie z okazji 35 rocz. sakr, Małżeństwa Barbary i Józefa Stefaniszyn.

PIĄTEK – 17.11.2023 św. Elżbiety Węgierskiej

17:30 Różaniec św. Adoracja Najśw. Sakr.

18:00 Włodzienin SZKOLNA 1) Za ++ dziadków Eugenię i Kazimierza Drogowskich oraz ++ Agnieszkę Kaletka i Józefa Nowak w kol. rocz. 2) Za ++ rodziców Honoratę i Józefa Szelińskich, Stanisławę i Stanisława Maj, siostrę Janinę Pyrek, brata Michała i Pawła oraz wszystkich ++ z rodzin Szelińskich i Maj.

19:00 – 20:00 Branice kościół Wniebowzięcia NMP spotkanie w ramach ŚDM dla kandydatów do bierzmowania (klasa VI, VII, VIII) oraz uczniów szkół ponadpodstawowych

SOBOTA – 18.11.2023 bł. Karoliny Kózkówny

17:00 Wojnowice Dziękczynna w intencji Antoniego z okazji 3 rocz. urodzin, prosząc o Boże bł., zdrowie, opiekę M. Bożej i Anioła Stróża dla niego i całej rodziny Hanusiewicz i Leosz.

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.11. 2023

Kolekta na potrzeby naszej parafii. Zbiórka do puszek na remont katedry opolskiej

8:00 Włodzienin Za ++ siostry Małgorzatę i Mariolę, ++ rodziców Bolesława i Apolinarę Lenartowicz.

9:30 Wojnowice Za + mamę Stanisławę Denes, Józefa i brata Denes, + męża Wiktora Bengsz i wszystkich ++ z rodziny i + Kazimierza Olejnik.

11:15 Włodzienin Za + męża Franciszka Zapotocznego, ++ rodziców i rodzeństwo obu stron, ++ z rodziny, ++ rodziców Małgorzatę i Łukasza Wojtuś, Leokadię i Józefa Wojtuś oraz rodzeństwo z rodziny.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 12.11.2023

• Dzisiaj XXXII Niedziela Zwykła oraz Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym na Bliskim Wschodzie.
  • Następne odwiedziny chorych i starszych parafian odbędą się 16 grudnia.
  • W ramach Światowych Dni Młodzieży w kościele parafialnym Wniebowzięcia NMP w Branicach odbędzie się czuwanie modlitewne dla kandydatów do bierzmowania (klasa VI, VII, VIII) oraz młodzieży szkół ponadpodstawowych. Spotkanie to odbędzie się w najbliższy piątek 17 listopada od godz. 19:00 do 20:00. Obecność obowiązkowa. Kandydaci zabierają ze sobą niebieskie dzienniczki.
  • Składam serdeczne podziękowania naszemu parafianinowi za wykonanie tablicy i odrestaurowanie krzyży przypominających o istnienie cmentarza ewangelickiego przy kościele.
  • Dzisiaj kolekta specjalna na remont naszego kościoła, a przed kościołem zbiórka do puszek na Kościół prześladowany. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD, p. Elżbietę L. oraz p. Edytę L. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii, a przed kościołem zbiórka do puszek na remont katedry opolskiej. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.