intencje i ogłoszenia Włodzienin 06.02.2022 – 13.02.2022

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.02.2022

8:00 Za ++ rodziców Marię i Stanisława Tracz, brata Edwarda, dziadków Macieja i Annę Lenartowicz, Michała i Bronisławę Tracz, szwagra Stefana Kadras oraz za wszystkich ++ z rodziny.

11:15 Dziękczynna do Bożej Op. za otrzymane łaski z okazji 85 rocz. ur. Katarzyny Pierzchała, z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie (int. od dzieci, wnuków i prawnuków)

WTOREK – 08.02.2022

17:00 Za + Eugenię Tracz (int. od R. Różańcowej)

ŚRODA – 09.02.2022

7:15 W int. Parafian

PIĄTEK – 11.02.2022 NMP z Lourdes Światowy Dzień Chorych.

16:30 Adoracja Najśw. Sakramentu.

17:00 Dziękczynna do Bożej Op. za obecność i opiekę Matki Najświętszej w każdym dniu życia Urszuli.

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.02.2022

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

8:00 Za ++ rodziców Aleksandrę i Józefa Konopskich, Tomasza Konopskiego, dziadków Anastazję i Tadeusza Michaśków, Ewę i Stanisława Konopskich.

11:15 Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski z okazji 90 rocz. ur., z prośbą o Boże bł. i zdrowie na dalsze lata oraz w int. całej rodziny.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 06.02.2022 – 13.02.2022

• Dzisiaj V Niedziela Zwykła. Składam serdeczne podziękowania osobom zaangażowanym w prace przy rozbiórce Groty Betlejemskiej oraz członkom PRD za usunięcie choinek w prezbiterium.
  • Zgodnie z wytycznymi władz państwowych w kościołach czy kaplicach, w obrzędach kultu religijnego może być zajęte 30% dostępnych miejsc siedzących i stojących (a nie jak dotychczas 50% miejsc) z zastrzeżeniem, że do tego limitu nie wlicza się osób w pełni zaszczepionych przeciw SARS-CoV-2. Limity te nie obowiązują na zewnętrz kościołów i kaplic; stosuje się tam jedynie zasadę dystansu społecznego wynoszącego 1,5m.Przypominam o zakrywaniu ust i nosa oraz o dezynfekcji dłoni, a także zachowaniu odstępu.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny (cena 8zł).
  • W piątek Światowy Dzień Chorego. Chcemy pamiętać w modlitwach o chorych.
  • W piątek o godz. 16:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia a także ustania pandemii, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Gużdy. O godz. 18:00 Msza św.
  • Dzisiaj kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za tydzień kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD, sekcji ekonomicznej. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.