intencje i ogłoszenia Włodzienin 06.08.2023 – 13.08.2023

NIEDZIELA – 06.08.2023 Święto Przemienienia Pańskiego

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

8:00 W int. Parafian.

11:15 Do Bożej Op. z okazji 30 rocz. urodzin Kamila oraz kol. rocz. urodzin Malwiny, dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie i opiekę Anioła Stróża. 

PONIEDZIAŁEK – 07.08.2023

17:00 1) Za ++ rodziców Czesławę i Franciszka Chmielewskich, brata Bogdana, siostrę Bronisławę, + Mieczysława Ignaczak, Kamila Soszkę i ++ z rodziny. 2) Za ++ rodziców Marię i Jana Lenartowicz, brata Kazimierza, bratową Annę, dziadków obu stron, + ks. Morawina i ks. Kądziołkę.

PIĄTEK – 11.08.2023 św. Klary

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

18:00 Za ++ rodziców Mikołaja i Stanisławę, bratową Janinę Maruszczak, ++ z rodziny Macyszyn, Bereziuk, Maruszczak.

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.08. 2023 

Kolekta specjalna na ogrzewanie kościoła

8:00 Za + siostrę Joannę Sitowską, brata Henryka Issel i + Zygrydę Kozioł.

11:15 Do Bożej Op. z prośbą o Boże bł. i zdrowie dla dzieci i wnuków w rodzinie Borkowski, Szczepański, Polaczek i Genska.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 06.08.2023

  • Dzisiaj przeżywamy Święto Przemienienia Pańskiego
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W poniedziałek Msza św. o godz. 18:00 ku czci św. Józefa, a następnie nabożeństwo. 
  • W dniach od 13 do 19 sierpnia odbędzie się 47 Piesza Pielgrzymka Opolska na Jasną Górę. Tegorocznej pielgrzymce przyświeca hasło: „Wierzę w Kościół Chrystusowy”. Strumień głubczycki wyruszy w poniedziałek 14 sierpnia.
  • W czwartek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz młodego pokolenia, pokoju na świecie. W tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. Rosy. O godz. 18:00 Msza św.
  • Zapraszam do udziału w naszej kolejnej Parafialnej Pielgrzymce do M. B. z Nasiedla, która odbędzie się w niedzielę 27 sierpnia. W niedzielę 27 sierpnia Msze św. (Włodzienin 8:00, Wojnowice 9:30), a wyjście pielgrzymów z Włodzienina o godz. 11:00. Zgłoszenia udziału w pielgrzymce przyjmuję w zakrystii do 20 sierpnia (10zł wpisowe i data urodzenia przy zgłoszeniu).
  • Dzisiaj kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za tydzień kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD, p. Elżbietę L. oraz Bogusława M. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych. Do sprzątania kościoła serdecznie zapraszam: