intencje i ogłoszenia Włodzienin 30.07.2023 – 06.08.2023

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.07.2023

Kolekta na potrzeby naszej parafii. 

8:00 Za + ojca Józefa Konopskiego w 2 rocz. śm., + mamę Aleksandrę.

11:15 1) Za ++ rodziców Rozalię i Stanisława Górnych, brata Michała, siostrę Magdalenę, Kazimierę, szwagra Kazimierza, męża Zbigniewa, teściów Jadwigę i Michała Zapotocznych. 2) Za + Marię Lehun (int. of. od sąsiadów).

WTOREK – 01.08.2023 św. Alfonsa Marii Liguoriego

18:00 1) Do św. Michała Archanioła dziękując za łaski i pomoc otrzymane dzięki Jego wstawiennictwu, z pokorną prośbą o dalszą opiekę dla naszych rodzin, naszej parafii i ojczyzny. 2) Za ++ Stanisława, Anastazję, Honoratę Zapotoczny, Marię i Piotra.

I PIĄTEK – 04.08.2023 św. Jana Marii Vianneya

16:30 Wojnowice

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św. 

18:00 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i Msza św. 1) Za ++ Marię, Piotra, Karolinę, Stanisława Didyłowskich, Eugenię i Władysława Sajeckich. 2) Do Bożej Op. dziękując za pracę ks. Proboszcza w naszej parafii oraz z prośbą, aby Maryja otaczała swoją opieką, a patron św. Jana Maria Vianney wspierał i umacniał we wszystkich trudnościach (int. od Margaretek).

NIEDZIELA – 06.08.2023 Święto Przemienienia Pańskiego

Kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu

8:00 W int. Parafian.

11:15 Do Bożej Op. z okazji 30 rocz. urodzin Kamila oraz kol. rocz. urodzin Malwiny, dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie i opiekę Anioła Stróża.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 30.07.2023

  • Dzisiaj XVII Niedziela Zwykła
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W piątek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia a także pokoju w Ukrainie, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. Gwóźdź. O godz. 18:00 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Nie będzie zmiany tajemnic różańcowych.
  • W dniach od 13 do 19 sierpnia odbędzie się 47 Piesza Pielgrzymka Opolska na Jasną Górę. Tegorocznej pielgrzymce przyświeca hasło: „Wierzę w Kościół Chrystusowy”. Strumień głubczycki wyruszy w poniedziałek 14 sierpnia.
  • W dniu 5 sierpnia (sobota) odbędzie się X Jakubowy Rajd Rowerowy z Nasiedla do Debrzycy. Szczegóły na stronie parafialnej. 
  • Zapraszam do udziału w naszej kolejnej Parafialnej Pielgrzymce do M. B. z Nasiedla, która odbędzie się w niedzielę 27 sierpnia. W niedzielę 27 sierpnia Msze św. (Włodzienin 8:00, Wojnowice 9:30), a wyjście pielgrzymów z Włodzienina o godz. 11:00. Zgłoszenia udziału w pielgrzymce przyjmuję w zakrystii do 20 sierpnia (10zł wpisowe i data urodzenia przy zgłoszeniu).
  • Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych. Do sprzątania kościoła serdecznie zapraszam: