intencje i ogłoszenia Włodzienin 10.10.2021 – 17.10.2021

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.10.2021 XXI Dzień Papieski

Kolekta specjalna na opał. Zbiórka do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia

8:00 Za + męża Eugeniusza Dudek i za ++ z rodziny.

11:15 Za ++ rodziców Annę i Otto Kucza, brata Grzegorza, męża Zdzisława Lesiak, teściów Mariannę i Szczepana Lesiak, swata Jana Zapotocznego, szwagra Jerzego i wszystkich ++ z rodziny.

16:00 Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II (dzieci z Przedszkola we Włodzieninie).

Nabożeństwa różańcowe w październiku: 

w poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek o godz. 17:30, 

środę po Mszy św. porannej,

w sobotę o godz. 16:00, w niedzielę po Mszy św. z godz. 11:15

WTOREK – 12.10.2021

17:30 Do Bożej Op. dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze w rodzinie Mateusza i Joanny z okazji 8 rocz. ślubu.

Spotkanie z cyklu… kto pyta nie błądzi Całun Turyński. Niemy świadek… salka parafialna ZAPIECEK

ŚRODA –13.10.2021 bł. Honorata Koźmińskiego

7:15 W int. Parafian.

PIĄTEK – 15.10.2021 św. Teresy od Jezusa

17:30 SZKOLNA Adoracja Najśw. Sakr. Za ++ Marię i Bronisława Wojtuś, Genowefę i Stefana Sadownik. 

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA– 17.10.2021

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:00 Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej Różańcowej dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze dla osób z Róży p. Gwóźdź, ich rodzin, ks. Prob. oraz za wszystkie osoby ++ osoby z Róży.

11:15 Do Bożej Op. za wstaw. M. Bożej Różańcowej dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze w rodzinie Barbary Chmielewskiej. Chrzest Nela Niżborska.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 10.10.2021 – 17.10.2021

  • Dzisiaj XXVIII Niedziela Zwykła przeżywana jako XXI Dzień Papieski pod hasłem Nie lękajcie się! W tym dniu przed kościołem będą sprzedawane wypieki przed KGW z Włodzieninia. Na godz. 16:00 w imieniu przedszkolaków Publicznego Przedszkola we Włodzieninie ich rodziców oraz grona pedagogicznego, z Panią Dyrektor na czele zapraszam do kościoła we Włodzieninie na nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II połączone z występem dzieci. Po Nabożeństwie będzie można złożyć datek na rzecz Publicznego Przedszkola we Włodzieninie. 
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • Przeżywamy październik, w którym chcemy w szczególny sposób gromadzić się w naszym kościele na modlitwie różańcowej. Różaniec święty odmawiany będzie w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 17:30, w środę po Mszy św. porannej, w sobotę o godz. 16:00, w niedzielę po Mszy św. z godz. 11:15. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa. 
  • Na wspólne odmawianie różańca św. zapraszam dzieci i młodzież szkolną (kandydaci do bierzmowania) we wtorek i piątek na godz. 17:30.
  • We wtorek po Mszy św. spotkanie z cyklu…kto pyta nie błądzi…Całun Turyński. Niemy świadek… dla chcących pogłębić swoją wiarę. Salka parafialna ZAPIECEK.
  • W piątek o godz. 17:30 adoracja Najśw. Sakramentu, modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia a także ustania pandemii, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża ks. Proboszcza. Następnie Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży szkolnej. 
  • Zbliża się Tydzień Miłosierdzia, dlatego wzorem lat ubiegłych proszę o dary dla naszego Seminarium Duchownego w Opolu. (Dary proszę składać w garażu).
  • Dzisiaj kolekta specjalna na opał. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD, sekcji ekonomicznej. Przed kościołem zbiórka do puszek na Fundację Nowego Tysiaclecia, wspomagającą młodzież z ubogich rodzin. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

SPRZĄTANIE: Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła i innych obiektów kościelnych.