intencje i ogłoszenia Włodzienin 11.07.2021 – 18.07.2021

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.07.2021

Kolekta specjalna na remont naszego kościoła

8:00 Za + ks. Czesława Gac

11:15 Za ++ rodziców Rozalię i Stanisława Górnych, brata Michała, siostrę Magdalenę Górną, siostrę i szwagra Kazimierę i Kazimierza Nizińskich, ++ dziadków i pokr. obu stron.

PONIEDZIAŁEK – 12.07.2021 św. Brunona z Kwerfurtu

17:00 Za ++ Katarzynę, Antoniego, Piotra, Anastazję Budzan, Michała, Józefa, Danutę, Stanisława Stodoła, Stanisławę i Ryszarda Erdman, ++ dziadków obu stron.

WTOREK – 13.07.2021 św. Andrzeja Świerada i Benedykta, Pustelników

8:00 WOJNOWICE Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki rowerowo-autokarowej na Jasną Górę. Do Bożej Op. za wstaw. Matki Bożej Częstochowskiej w intencji pielgrzymów.

PIĄTEK – 16.07.2021 NMP z Góry Karmel

6:00 wyjazd autokarem do Częstochowy – parking przy plebanii

19:00 Adoracja Najśw. Sakramentu 

19:30 Za ++ Stanisława, Anastazję, Honoratę Zapotocznych, Piotra i Marię Didyłowskich, Stanisława Mazurek i za ++ z rodziny.

SOBOTA – 17.07.2021

14:00 Do Op. Bożej za wstaw. Anioła Stróża w int. rocznego dziecka Jana Poradzisza, oraz w int. rodziców, chrzestnych i całej rodziny.

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.07.2021

Kolekta na potrzeby naszej parafii

8:00 Za + mamę Klarę Zapotoczną w 10 rocz. śm., ojca Stanisława Zapotocznego.

11:15 Za + męża Zdzisława Lesiak, ++ rodziców Annę i Otto Kucza, brata Grzegorza, teściów Mariannę i Szczepana Lesiak, swata Jana Zapotocznego, szwagra Jerzego, Marię, Roberta, Urszulę, Agnieszkę, Gintra Kucza, Katarzynę i Franciszka Deponte i wszystkich ++ z rodziny.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 11.07.2021 – 18.07.2021

  • Dzisiaj XV Niedziela Zwykła. Po Mszy św. pielgrzymi proszeni są o odebranie chusty pielgrzymkowej.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W poniedziałek o godz. 17:00 Msza św.
  • We wtorek i w środę Mszy św. nie będzie. 
  • W poniedziałek od godz. 18:30 do godz. 19:00 pielgrzymi rowerowi mogą złożyć bagaż, będzie podstawiony bus przy plebanii. We wtorek 13 lipca o godz. 8:00 w Wojnowicach Msza św. dla pielgrzymów rowerowych i autokarowych. Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy w dniu 16 lipca (piątek) wyruszy o godz. 5:45 z Wojnowic przystanek autobusowy, z Włodzienina o godz. 6:00 parking przy plebanii. Następnie o godz. 9:00 Droga Krzyżowa na Jasnogórskich Wałach, o godz. 11:00 Msza św. przy Cudownym Obrazie.
  • piątek o godz. 19:00 adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi św. oraz modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, młodego pokolenia a także ustania pandemii, modlitwie różańcowej, w tym tygodniu przewodniczy Róża p. TraczO godz. 19:30 Msza św. 
  • W niedzielę 25 lipca po Mszach św. poświęcenie pojazdów za wstawiennictwem św. Krzysztofa, patrona kierowców. Do puszek będzie można złożyć ofiarę dla misjonarzy (1gr za każdy przejechany kilometr).
  • Od 6 lipca trawają prace przy impregnacji kostki brukowej wokół naszego kościoła, która została wcześniej przygotowana do tego zabiegu. 
  • Dzisiaj kolekta specjalna na remont naszego kościoła. Do policzenia kolekty specjalnej zapraszam osoby z PRD. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.