intencje i ogłoszenia Wojnowice 18.07.2021 -25.07.2021

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.07.2021 

Kolekta na potrzeby naszej parafii 

9:30 Za + męża Dariusza w 5 rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK – 19.07.2021

18:00 Za + Teodora Pieruszka w 25 rocz., rodziców Marię i Leona, wszystkich ++ z rodzin Wolnik, Ryszka, Wacławczyk i Nowak. Nabożeństwo do św. Józefa.

CZWARTEK – 22.07.2021 Święto św. Marii Magdaleny

17:30 Adoracja Najśw. Sakr. okazja do spowiedzi św.

18:00 Za ++ teściów, dziadków obu stron, męża i ++ z całej rodziny Cytera oraz + Natalię Leśniak.

SOBOTA – 24.07.2021

18:00 Za + syna Roberta w 14 rocz. śm., ojca Stanisława, brata Bogumiła Wilczkowskich, teściów Gabrielę i Wacława Bachman, Bogusława i Piotra Mucha, Jacka Jankowskiego oraz wszystkich ++ z rodzin Wilczkowskich, Czupryńskich, Bachman. Po Mszy św. błogosławieństwo pojazdów.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.07.2021 

Kolekta na potrzeby naszej parafii

Zbiórka do puszki – na wsparcie misjonarzy z diec. opolskiej

9:30 1) Za ++ rodziców Bronisławę i Franciszka w 20 rocz. śm., ojca Michała, siostry Marię i Józefę oraz za wszystkich ++ z rodzin Żarowskich i Nawaryńskich. 2) Za + męża Kazimierza Łaba, brata Władysława, siostrę Emilię Dziaduch, rodziców obu stron, ++ bratanków Stanisława, Jana, Józefa Dziaduch, + Jerzego Sidorowicza, ++ z pokrewieństwa. Po Mszy św. błogosławieństwo pojazdów.

GŁOSZENIA PARAFIALNE – 18.07.2021 – 25.07.2021

  • Dzisiaj XVI Niedziela Zwykła. Parafia w Lewicach przeżywa uroczystość odpustową ku czci św. Marii Magdaleny.
  • Składam serdeczne podziękowania pielgrzymom rowerowym i autokarowym na Jasną Górę. Pielgrzymi rowerowi dziękują za transport bagażu, a także za przywiezienie rowerów po pielgrzymce oraz Panu Wójtowi Gminy Ciasna, za gościnę i udostepnienie noclegu.
  • Zachęcam do nabycia najnowszego numeru tygodnika Gość Niedzielny.
  • W poniedziałek Msza św. o godz. 18:00 ku czci św. Józefa, a następnie nabożeństwo.
  • W czwartek o godz. 17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu oraz modlitwa różańcowa w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz młodego pokolenia, a także ustania pandemiiO godz. 18:00 Msza św., w tym tygodniu modlitwie różańcowej przewodniczy Róża p. Krupy
  • W przyszłą niedzielę 25 lipca po Mszach św. poświęcenie pojazdów za wstawiennictwem św. Krzysztofa, patrona kierowców. Do puszek będzie można złożyć ofiarę dla misjonarzy (1gr za każdy przejechany kilometr).
  • Składam serdeczne podziękowania rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za prace przy ogrodzeniu kościelnym. Za wyczyszczenie ogrodzenia, odtłuszczenie i pomalowanie.
  • Dzisiaj kolekta na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.